Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy pasival nem foglalkozol az felkelti az érdeklődését irántad?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki bejött. Szoktam vele beszélgetni, szerintem látta rajtam, hogy tetszik nekem. Alapból nem akarok tőle semmit, egy ideje már köszönésen kívül nem is foglalkozom vele. És azt vettem észre h zavarja. Kb olyan mintha most kezdtem volna el érdekelni. Nekem ez kicsit furcsa.

2021. jan. 21. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Vadászösztön. A túl könnyű vad nem ösztönző.
2021. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Primitív ösztönök. Nem az alapján ismerkedik, hogy milyen a másik, saját döntés alapján, hanem az alapján, mit érzékel a másikból e téren: ha elérhetetlennek tűnik, akkor el akarja érni, mert több értéket lát bele.
2021. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég gáz szerintem. Tegnap úgy körzött körülöttem telefonálás közben... Amerre mentem jött utánam. Minél inkább leszartam annál inkább próbált a közelemben lenni. :)
2021. jan. 22. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!