Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyi rosszindulatú embert...

Ennyi rosszindulatú embert itten! De nektek mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Le fogok regisztrálni, úgysem ez határozza meg az életet. Vajon azok, akiknek az határozza meg az életét, hogyan kössön bele bunkó, gyűlölködő módon másokba itt az interneten, az vajon mit érezhet?

2021. jan. 22. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Ez egy jó oldal nagyszerű emberekkel, érdemes itt maradni.
Ez egy f*s oldal gyűlölködő emberekkel, nem érdemes tovább itt maradni.
Is-is, viszont próbálom nézni a jó oldalát.
Van véleményem erről, válaszban kifejtem.
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Látom te se jártál még a 4chan és társain, ez itt kb csak egy laza ejtőzés.
2021. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni a hülyéket, pontozd le, extrém esetben jelentsd, de nem kell alájuk adni a lovat
2021. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ennyire komolyan venni. Persze hogy névtelenül mindenkinek nagy a szája, meg azt írhat amit akar, alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Viszont helyén kell tudni kezelni a dolgokat, és nem kell vérre menő vitákba belemenni olyan emberekkel, akiknek ez az életük/egyetlen szórakozásuk. Tudni kell ott hagyni a dolgot ráhagyni, ha olyan, és mi lesz? Semmi, egy hülye ignorálva lett, érezze magát jól.

Én megfogadtam hogy mindig olyat írok csak, és olyan stílusban, hogyha kiderülne hogy ki vagyok, akkor se égjen a fejem, és akárkinek el merném küldeni a Facebook profilomat is. Ésszel kell használni ezt az oldalt is.

2021. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges emiatt idegeskedni. Nyilván név nélkül az emberek bátrabban, sokszor radikálisabban is le merik írni, amit amúgy nem mernének. Vannak olyan trollok, akik élvezik is és direkt írnak így, mert azt hiszik vicces. Ez a hátránya az anonimitásnak, de azért megvan az előnye is.

Engem is leh*lyéztek már itt párszor, de nem igazán érdekel számomra ismeretlen emberek mit írnak ide.

2021. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szar
2021. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, helyén kell kezelned az ilyen netes fórumokat.


Ne _ez_ legyen az életed, ne keverd össze a való világgal.

2021. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A neten mindig több a bunkó ember!
2021. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz sok normális választ is, azokkal foglalkozz.

Gyűlölködő emberrel sok helyen találkozhatsz, ne velük törődj.

2021. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ezt az oldalt.

A hülyeségek felett átsiklok, de minden kérdésemre választ kaptam eddig.

Legfőképp a válaszolók elfogulatlansága miatt tökjó, mert sokszor nem látja az ember a fától az erdőt. Na itt ez a veszély nem fenyeget.

Persze, van aki elég bunkó stílusban ír, de az olyat meg figyelmen kívül hagyom.

2021. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!