Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék egy ilyen helyzet...

Mit tehetnék egy ilyen helyzetben? Rosszindulatú, kritizáló emberek véleménye nemérdekel!

Figyelt kérdés

18F vagyok. Nem volt még sohasem barátnőm. Nem érzem magam csúnyának nem ez az ok, csak egyszerűen nehezen nyílok meg az emberek felé. Talán betudható annak is hogy tanyán élek, nevelkedtem fel.

Tegnap a buszon ülve ült előttem egy gyönyörű lány. Nekem nagyon tetszett. Félúton előllem beült a melettem lévő széksorba, és feltűnően rengeteget nézett. Énis néha rá pillantottam, de inkább az ablakon bámultam ki. Nem tudtam mit tegyek nagyon kellemetlen helyzet volt. Talán meg kellett volna szólítsam? És ha igen, mit mondhattam volna neki? Segítsetek légyszives.


2013. jún. 11. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Anno én is buszoztam, ilyen esetekre Isten az atyám mindig volt nálam cukorka:) Elővettem, ettem belőle, majd megkínáltam az érintettet. És bevált, az édességet mindenki szereti:)
2013. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

mondasz vmi általánosat. pl De g.ci meleg van, nem?

vagy de unalmas a buszozás, te hol szállsz le?

2013. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ja, megszólítod, gondolom tetszettél neki, ha sokáig nézett / szemezett veled. Sok sikert a továbbiakban.
2013. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!