Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok különleges?

Nem vagyok különleges?

Figyelt kérdés

Amíg fiatalabb voltam, a szüleim mindig mondták nekem, hogy te egy egyéniség vagy, szép vagy, és különleges. És elhittem. Most 16, közel 17 vagyok. Kezdek rájönni, hogy nem vagyok se egyéniség, se szép és különleges meg pláne nem. Ez nagyon kellemetlenül érint.

Utálom magam, teljes szívemből? Hogy fogadjak el, hogy kis szürke egér vagyok.?


2021. jan. 22. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Mindenki különleges valamiben. Egyszer te is megtalálod azt amiben jó vagy ^^

Ga nagyon rossz a kedved írj privit. Beszélgetünk róla 🙂

2021. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Minden szülő ezt mondja a gyerekének. Az emberiség 99,999 %-a nem különleges. Nincs mit szégyellned.
2021. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki különleges. Különleges vagyok magamnak, a családomnak, a barátaimnak, a volt párjaimnak, a leendőnek. Az meg, hogy az utcán sétálgatva vagy a több száz milliós social media felületén nem mindenkinek vagyok különleges, kit érdekel?!

Te is különleges vagy.

2021. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindenki különleges, akkor igazából senki sem. Akkor az lenne a különleges, ha valaki nem lenne az.
2021. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Ez pont olyan filozófiai kérdés, mint, hogy mi a valóság, mindenkinek más a valósága. Vagy mi a szépség, stbstb. Saját magának, a saját világában mindenki lehet különleges. Nem egyetemes értelemben kell venni.

Ha végre kinyitnak a bárok, megvitatjuk egy üveg bor mellett :D

2021. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem igaz, hogy mindenki különleges. A különleges egyben ritka is, legalábbis az én értelmezése szerint. Viszont, ha van ritka, akkor van gyakori is. És az embrek nagy része ebbe esik. Így nagy valószínűséggel nem vagy különleges. (Például, ha lila szemed van, na az különleges, ezek számítanak annak.) De nem csak a különleges lehet érdekes és értékes. Ha szűrkének érzed magad, akkor színesíts magadon. Azt meg úgy tudod megtenni, ha kibővíted az érdeklődési köröd, és azzal, ami beleesik, azzal foglalkozol.


De ez igazából csak játék a szavakkal. Nem ez a lényeg. Te érezd úgy, hogy kiaknáztad azt, ami benned van, hogy ki tudsz teljesedni és akkor elégedett leszel. Mindegy, hogy azt most minek hívod.

2021. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!