Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ijedek meg ha kezd...

Miért ijedek meg ha kezd alakulni egy pasival valami?

Figyelt kérdés

Soha nem mertem még kezdeményezni, na jo talán meg anno 12 évesen, de nyilván az totál más.

De ha egy pasi most rámír én tudat alatt ijedek meg és mindig találok valami indokot, hogy mivel tudom lerázni.

Talán nem hiszem el hogy nekem is lehet kapcsolatom.

Lehetseges hogy azért van mert általános iskolában folyton bántottak, hogy milyen kövér vagyok es emiatt az ömbizalmam 0 lett.

Ha itthon vagyok szépnek, magabiztosnak érzem magam, viszont máshol ez nem így van.

Napokban olvastam itt egy kérdést ugyanebben a témában és ott írta a kérdező, hogy az édesapjával nem jó a kapcsolata. Nos ez nekem is így van.

Fejlődni akarok.

Hisz vágyom már egy kapcsolatra, de amikor ott lennék, akkor megfutamodom.



2021. jan. 22. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Igazából megválaszoltad, az önbizalomhiányod miatt félsz tőle, mert azt érzed, hogy úgyse működne/nem vagy elég jó hozzá. Pedig nyilván azért kezdeményeznek, mert tetszel nekik, de elhiszem, hogy ezt nem ennyire egyszerű kezelned a sok piszkálás után. Ha meg ezen felül kötődési problémáid is vannak, az már csak hab a tortán.

Dolgozni kéne az önismereteden, önbizalmadon az segítene. Akár egyedül, akár pszichológussal, ahogy szimpatikusabb (ha egyedül nem megy, akkor marad a szakember).

2021. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
12 évesen mi a fszmat csináltál?
2021. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy kiderüljön milyen vagy, mik a félelmeid, h sebezhető vagy stb.
2021. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ilyenkor örülök, h nincs gyerekem. Főleg nem lány. 12 évesen már a kolbászt kergeti.
2021. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasonló esettel én is találkoztam. Csak az annyira durva volt, hogy a lány nem mert senkivel sem komoly kapcsolatot felvállalni. Mindenféle kamu okokkal, sokszor meg még ok nélkül is menesztett olyan fiúkat, akikkel egyébként jól érezte magát. Nyíltan nem mert kapcsolatot felvállalni, így egy házas ember szeretője volt 1,5 évig. Ez a férfi ráadásul verte is rendszeresen. Azzal győzködte magát, hogy ő csak ezt érdemli meg. Utána is házas embereknél próbálkozott, hogy ne kelljen egy normális kapcsolatot felvállalnia. Ő is körvér volt gyerekkorában, sokan piszkálták ezzel. Szerintem apakomplexussal is küzdött. A családi viszonyai is rendezetlenek, társas magányban él. Bárki próbálkozott nála, vele egykorú, szingli fiú, mindenkit valami okkal kikerült. Olyanokkal, hogy ő nem volt még soha szerelmes. Szerintem szakembert kellett volna igénybe vennie, én is próbálkoztam nála, közel engedett magához, de láttam, hogy nagyon komoly problémákkal küzd.
2021. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na látom, hogy ez a 12évesen kezdeményezni mertem dolog kiborított sok embert. A kezdeményezés is valójában annyiból állt, hogy levelet írtam az adott srácnak. (Egyébkén meg hozzáteszem hogy napokban szelektáltam, és megtaláltam egy ilyen levelet amit megírtam, de nem adtam oda neki, nos jót mosolyogtam rajta)

Természetesen akkor meg a kis gyerekszerelem volt. Kisse talan tobb mint az ovodai de majdhogynem az a szint.

2021. jan. 22. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2021. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18 (lány)
2021. jan. 23. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!