Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért deviáns feketebárány...

Miért deviáns feketebárány az, aki csak a saját életét akarja élni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Miert foglalkozol akkor masok velemenyevel?
2021. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Mivel javarèszt az jellemzi az embereket hogy nem akarják vagy nem tudják irányìtani az èletüket igy szerintük te se pròbálkozz ilyennel mert mèg vèletlen sikerül 😀

Már is hatottak rád mert kiírtál ide egy ilyen kèrdèst tehát olyan tèmán agyalsz ami önmagadtòl nem jutott volna eszedbe. Ergo kicsit ki zökkentettek.

Tèrj vissza az elveidhez ès ne foglalkozz azzal ki mit mond.

Sok sikert az èletben neked! :)

2021. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha felmerül benned, hogy deviáns vagy, akkor jó eséllyel van benne valami.
2021. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Mert a deviáns szó kb. ezt jelenti: a társadalmi normákat figyelmen kívül hagyó, öntörvényű ember.


Én is ilyen vagyok, de tudom magamról, hogy deviáns vagyok, szóval igaza van, aki annak tart, nem bántódok meg ezen :)

2021. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki figyelmen kívül hagyja a társadalmi normákat, az abszolút nem biztos hogy öntörvényű. Mindössze életben akar maradni, és pl az a norma hogy dolgozz légkondiban, de neki nem megy mert beteg lesz. Ez nem öntörvényű, az öntörvényű az amikor neked amúgy teljesen mindegy hogy úgy teszel e ahogy mondják, de egyszerűen nem veszel másokat figyelembe.
2021. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!