Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A celebeknek, instagramos...

A celebeknek, instagramos "influencereknek" hogy lehet, hogy kivétel nélkül drága kocsijuk van?

Figyelt kérdés

Akárkit akár feldob az insta, vagy akiket követek, mindenkinek a drága Audi, Bmw van. Senkit nem látni kisebb, olcsóbb kocsival. Azt sem aki még nagyon fiatal.

Hogy lehet ez??

De a házvásárlással is ugyanez van. Legtöbben a húszas éveik elején saját házban laknak.

Mit csinálnak ennyire jól, mi a titok? Komolyan kérdezem!



2021. jan. 23. 16:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Álmodj királylány. Ezek az egymilliós meg ötszázezres tarifák magyarországon nem jellemzők. Talán Amcsiban a Jake Paul kaphat ilyen ajánlatokat. Itthon 10 000 és 100 000 közötti szponzipénz az általános. Mivel a magyar celebeknek ha megszakadnak sincs akkora táboruk, mint egy amcsi influencernek, a tarifát pedig követőszám alapján szabják. Százezer követő alatt meg kb szóba se állnak veled. Egy akkora tábort kiépíteni meg nem kis pénz és idő, szóval majdnem mind mínuszból indul mire egyetlen ajánlatot kap.

Aki szerint meg irigykedek, annak javaslom beszélgessen el őszintén influencerekkel, aztán majd meglepődik mekkora mesevilágot mutogatnak az instán a kisgyerekeknek. Akik valóban jól keresnek az influencerekből, azok az emberek, akik elvégeztek egy média vagy marketing szakot és a háttérben jó pénzért felhúzzák az ilyen celebecskék közösségi oldalait.

2021. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%

@18:39


Mesevilágot mutogatni is csak abból lehet ha van miből. Egy falusi közmunkás, valószínűleg ha meg szakad sem fog tudni nemlétező gazdagságot mutogatni.

2021. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12: Ez így van. :D De egy akármilyen hétköznapi emberre se kíváncsi senki. Én hiába kitennék egy olyan képet, mint ők szoktak, nem érdekelne senkit. Pedig sokszor olyan tartalmatlan képek, hogy lefotózzák magukat az irodában.


Azért néhány magyar celebnek is nagy a követőtábora instagramon. Most nézem Kulcsár Edina: 598 ezer, Hódi Pamela 595 ezer, Kasza Tibi 578 ezer, a feleségének is 460 ezer stb stb.


Az a baj sokan úgy kerülnek be a köztudatba, hogy valakinek a párja, de értéket nem közvetít.

2021. jan. 23. 19:47
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

"De egy akármilyen hétköznapi emberre se kíváncsi senki. Én hiába kitennék egy olyan képet, mint ők szoktak, nem érdekelne senkit."


Na ez megint pont nem igaz.

Az Instagram pont arról szól, hogy nem baj ha rohadtul nem vagy senki, úgy általánosságban, ha arról töltesz fel tartalmat hogy milyen rohadt sok pénzed van, akkor az emberek követni fognak és híres leszel.

2021. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az lehet, de nekem nincs "rohadt sok pénzem." :D

Nem is szeretnék celeb lenni semmiképpen. Nem azért tettem fel a kérdést.

2021. jan. 23. 20:36
 16/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, kit tekintesz influencernek. Akiket én annak tekintek, közülük rengetegnek nincsenek meg azok a játékszerek, amiket felsorolsz.
2021. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
V csak annak néz ki.
2021. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert betegre keresik magukat a reklámokkal. Vagy mert a kocsi is szponzorcucc. Vagy mert örököltek. Vagy mert gazdag családból származnak. Vagy mert hitelhez van elég önerőjük a megtekintések meg a reklámok miatt, és mindent hitelre vesznek. Általában amúgy ezek mind egyszerre teljesülnek. Kevés az olyan influ, aki pucér valaggal kezdte az egészet, egyszerű gyári munkával, vagy iskolásként szegény szülőkkel, és 0 ismerőssel. Ha megnézed, már a tartalomgyártás előtt is népszerűek voltak, pénzes háttérrel.m, akár insta nélkül is megvehetnék a kocsit. Majd kinőtte magát az insta profil, vagy elkezdtek youtube-ozni. Nyilván nem a visszahúzódó, átlagos vagy szegényebb lányka kezd ilyenbe, aki a szülein meg padtársán kívül nem beszél senkivel. Vagy ha meg is próbálja, nagyot koppan szegény. Lehet hogy van ilyen is, hogy valaki felépít egy ilyen online birodalmat a semmiből, és jól megszedi magát. De nagyon kevés szerintem. Most ezekre a veretős, semmitmondó tartalmas, reklámozó, de csinosabb influencerekre gondolok, 100 k feletti követővel. Nyilván el lehet kezdeni a 0-ról akárkinek, de oda tartalom kell, és azt látom, nehezen térül meg. A tartalom nélküliség csak ezeknek az említett csajoknak-fiúknak van “elnézve”, úgy látom, ha 30 követővel a semmiből ekezdenél bjúti tippeket adni, meg mi van a táskámban contentet, attól nem lesz több a követő, maximum több ember, aki kinevet :D. Gondolom, hogy ez a tehetetlenség, ami sokaknak piszkálja a csőrét, mondván, hogy a fényképekből, videókból gazdagszik meg, “ilyet bárki tud”. Pedig mindig is voltak és lesznek olyan emberek, akiknek a semmire van vagyonuk, vagy nincs, csak kifele mutatják a veretést. Én már elengedtem, ha rossznak vagy igazságtalannak érzek valamit, akkor unfollow. Mostmár minden insta profil, amit követek az vagy ismerőség, vagy pedig valami számomra érdekes tartalomról szól. Pl. Főzés, coaching, pszichológia, környezettudatosság, trash poénok, ect.
2021. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Érteni kell az egész működését.

Ha valakinek van egy nagy méretű, AKTÍV követőtábora, amelyet mozgatni tud a tartalmaival, akkor abban komoly pénz lehet egy cég számára.


Tegyük fel, ott van InstaRobi, 40 ezer követővel. InstaRobi egészséges recepteket oszt meg.


Egy cég megállapodik vele, és InstaRobi követői közül csak ezren bevásárolnak a cég termékéből, fejenként ötezer forint értékben.


Gyors számít: 5 milliós bevétel a cégnek InstaRobi kampányából. És akkor még nem beszéltünk arról, mennyi visszatérő vevőjük lesz, akiknek ízlett a termék.


Megéri a cégnek kifizetni egy misit InstaRobinak ezért a lehetőségért?

Bőven!

2021. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%
Azért vannak olyanok is, akik munka mellett instáznak. Követek pàr ilyen lányt. 25-30K kovetovel vannak, minőségi képekkel, hiteles reklámokkal (nem minden nap más, és nem ugyanazon használati tárgyból vagy termékből 15 fajta márka, hanem csupán pár márka, de nagyon régóta, folyamatosan), és drága holmikkal, autóval. Engem motiválnak, mert nem csak az Instagram az egyetlen bevételi forrásuk, hanem van normális munkájuk is, biztos lábon állnak. Az insta csak egy hobbi nekik, amivel pluszban tudnak pénzt is keresni. Az egyik ilyen lánnyal beszéltem már sokszor privatban, más téma miatt, aztán tovább írtunk, és mondta, hogy sok együttműködést utasít el, hiába fizetnének neki, mert nem fog átverni senkit, meg nem csinál magából bazari majmot.
2021. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!