Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi olyan különleges a 30 és...

Mi olyan különleges a 30 és 35 év közötti nőkben?

Figyelt kérdés
29 vagyok, és valamiért az idősebb nőkre bukom. Nem tudom miért, de ez a 30 és 35 év közötti kategóriábol mindig megtalálom a szépet mostanság. Pláne, ha szingli, szép és sportos: az már jackpot nálam. Miért? Ti szerintetek miért olyan különlegesek ebben az "év járatban"?

2021. jan. 23. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert már érettek minden szempontból.Értelmileg,testileg pedig most vannak a nőiességük csúcsán úgymond.Ezek a legszebb éveik nem a 20-as évek
2021. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te generációd, miért lenne fura? Ha 50-55 évesekről kérdeznél, megérteném.
2021. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom, én semmi szépet nem látok bennük 31 évesen. Öregek, kiéltek és semmivel sem értelmesebbek mint 20 évesen ellenben hatszor akkora az arcuk.
2021. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Kezdenek érni, szép a lábuk.
2021. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja, nőiesség csúcspontja? A legtöbb leharcolt 30 éves korára, súlyfelesleggel és párt, gyereket akarnak kétségbeesetten.
2021. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3. nagyon jól mondja.
2021. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1: 3-5-6al egyetkell értenem, mert 30 fölött már csökken a nők megtermékenyíthetősége. Szóval, nem igazán.

2: én generációm? Viccelsz? Azzal foglalok egy generációt amivel és akivel akarok,de velük nem hiszem.

3-5-6:vannak köztük szépek is, nem egyenlő mindenki, bár tény és tapasztaltam jó párnál a kapuzárási pánik vagy hasonlót, amikor mint az őrült, de tényleg megtesz mindent azért hogy legyen gyereke és párja, mert különben attól függ fél hogy egyedül marad. Szóval van realitás amit írtok, de nem mindegyik. Egyébként meg én nem igen értem ezt a fajta pánikot, mert ez furcsa részemről(egyszerre mindent azonnal, akár milyen f-s a kapcsolat, de legyen gyerek mer az majd minket össze köt.) Érdekes téma lehetne.

2021. jan. 23. 23:19
 8/8 anonim válasza:
51%
Nekem is mindig idősebb csajaim voltak. Miért? A kihívás talán. Én úgy gondolom,egy "érettebb" Nő mindig egy lehetőség hogy közelebb kerüljek magamhoz. Az önismereti úton nagy léptékben haladhatunk. Ugyanakkor szexualitásban is mindig lehet tanulni újat! Ha a férfi nem csak egy darab húsnak teknti a Nőt, akkor bizony egy idősebb ,tapasztaltabb Nő olyan élményben tud részesíteni hogy az élet csak színesebb és izgalmasabbá válik.
2021. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!