Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai gimiseknek is ciki ha...

Mai gimiseknek is ciki ha szüleik viszik iskolába őket?

Figyelt kérdés
Vagy ez változott azóta?

2021. jan. 24. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Cikinek nem ciki, de én azért kevés olyan helyzetet tudnék mondani, amikor nem oldható meg önerőből az iskolába járás.
2021. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


Tudom most már jóval megszokottabb hogy szülők viszik iskolába gyerekeket, de gimiben kialakul olyan azért hogy a szülő jelenléte bizonyos helyzetekben "égő", "ciki", "gáz", és reggel gimibe menés is ilyen helyzet volt még nekem is.


Vajon most ez változott a gimisek körében?

2021. jan. 24. 12:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 2 éve végeztem suliban, de én tök büszke voltam, mikor apám vitt suliba nagy ritkán. Hogy igen, ő az én apám, vagy igen ő az anyám. Mert ők középsuliban már nem igen jártak szülőire, meg ilyesmikre, de örültem, hogy 'mutogathattam' őket😅😂
2021. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 3


Nekünk gimiben nem volt menő dolog szülőket mutogatni. Akit szülei vittek suliba az olyan ovis dolog volt.

2021. jan. 24. 12:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy ennek cikinek kéne lennie. Ha elhoznak kocsival, kiszállsz és kész, több osztálytársamat is hozták, én/mi megvártuk aztán mentünk tovább be egyből, és nem is foglalkoztunk a dologgal. Az más, ha a szülő már viszonylag idősebb korban elkíséri a gyerekét, de nem kocsival viszi, csak megy vele, aztán pl haza.
2021. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok.

Nem mutogattam(ezért tettem idéző jelbe) csak mondjuk volt, hogy apám bevitt kocsival, mert úgy ment dolgozni- nyílván nem jött be a terembe xd-, de kb ha évi 1x fordult elő, hogy a suli előtt tett ki, mert utál a városban vezetni, inkább elkerülőn megy. A többi 4 alkalom általában akkor volt, mikor ballagtatni kellett a végzősöket és 6-ra kellet mennem, vagy karácsonyi akármi volt suliban, és előbb végzett ő is,akkor inkább haza vitt, minthogy buszozzak.


Anyám meg 4 év alatt 3x 'kísért' suliba. Egyik ebből szülői volt, másik kettő ballagás+bankett.


Szerintem nem gáz, ha valakit a szülei elkísérnek a suli sarkáig, vagy a bejáratig, kirakják őket a sulinál, városban. A szülők, akik fizetik a tanulmányt, a ruhákat, kb mindent, miért ne lehetne megmutatni, hogy igen, ő az apám-anyám, apám-anyám lánya vagyok, ők dolgoznak keményen azért, hogy legyen lakhatásom.

2021. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is pár éve érettségiztem, de egyáltalán nem éreztem cikinek, hogy a szüleim vittek suliba. Sőt, örültem neki és szerencsésnek tartottam magam. Hülye lettem volna sétálni/biciklizni/buszozni, mikor a szüleim el tudtak vinni kocsival.
2021. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Ha úgyis mennek dolgozni a szülők, akkor mindegy, hogy ketten vagy hárman ülnek a kocsiban.
2021. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Most Covid idejen plane nem ertem. Ahol meg szar a tomegkozlejedes es utbaesik. Csak nem kell a kapuig kiserni es simit adni a buksijara.
2021. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, lehagytam szavakat. Marmint nem ertem, miert volna baj. Es ott meg plane.

Bocs.

2021. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!