Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki egy volt osztály...

Mennyire ciki egy volt osztálytárs előtti teljes meztelenség, ha az kórházi környezetben történik?

Figyelt kérdés

Kicsi a világ, gimis osztálytársam ápolónő lett és engem pont ott műtöttek, ahol ő dolgozott. Én ezt nem tudtam, ha tudom, elmegyek inkább a világ végére is, egy másik kórházba.

Szóval műtét előtt bejön az ápoló és az orvos, és készüljek elő a műtétre. Levetkőzni anyaszült pucérra és műtéti köntöst felvenni.

Ott az ápoló (volt osztálytárs ) előtt.

Hát mit volt mit tenni.

Na most ez mennyire gáz szitu-tekintve hogy mégiscsak kórház volt?

Én a föld alá süllyedtem volna, a csajszi meg igyekezett mindenhova nézni csak oda nem, de hát azért csak oda kellett néznie mint ápoló.


2021. jan. 14. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ciki, főleg ellenkező neműek esetében. De úgyse lehet semmit tenni egy olyan esetben, amit leírtál, túl kell lépni rajta valahogy.
2021. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Neked volt gaz. Apolono, es nem a gimnaziumban, osztalyteremben dobtad le a ruhat. Ezen kivul mindenkinek ugyanaz van a gatyajaban. Egy korhazban mindent lat, ami emberi, ver, vizelet, szeklet, hanyas. Most az o eleteben mekkora ennek a jelentosege?
2021. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És akkor azt le se írtam hogy műtét után 1 nap intenzív, altatásban mely alatt valaki tisztába is tett (érthető okból) és nem tudom ki.

remélem nem.... de csak remélhetem, nem tudom.

2021. jan. 14. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:

"Most az o eleteben mekkora ennek a jelentosege?"


Ha vadidegen lennék, akkor semmi. De egy ismerős?

Végülis a net dugig van pucér csajok képével-de ezek vadidegenek-kit érdekel. De ha netán a szemben ülő munkahelyi kolleganőt találnám így meg, az más szitu lenne.

2021. jan. 14. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoc. gondozó és ápolót végeztem előző évben, amivel mehetnék kórházba is. Ha elkezdenék kórházban dolgozni, és véletlenül oda enné a fene egy régi volt osztálytársat, aki már férfi, úgy el-el rántanám, hogy neked biztos zavaró, zavarbaejtő. Engem speciel pont nem érdekelne. Tudod miért? Egyik gyakorlati helyem a sok közül: férfi hajléktalanok otthona. Év közbeni gyakorlat, nyáron egyhuzamban egy hétig ott voltam. Megszámolni nem tudom, a 70(?) férfiből mennyinek lógott a hímvesszője az arcomba, és kellett nézegetnem a hátsójukat fürdetésnél, pelenkázásnál. Kórházi gyakorlaton szintén láttam "szépeket". Az, hogy valaki anyaszült meztelen, csak alapvetően kissé zavarbaejtő, mert eltér a megszokottól, de közben mégis egy a sok közül és nem xarja le.


Szóval egyáltalán nem ciki.


19/l

2021. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jól van ez így? ***** válasza:
2021. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Azonban, teljesen érthető a te nézeted. Neki megszokott, így ha csak annyi a baj, hogy mit gondolhat, neki is mennyire lehet kínos, szerintem semennyire. Megy a következő kórterembe és lát újat. Esetedben viszont érthető. Én is kínosan érezném magam, de közben jól tudnám, látott már ilyet, sőt ennél rosszabbat is (pl: bennem jobban megmaradna a 105-ös kórteremben lévő, deréktól felfelé égési sérülésekkel borított Kati néni, aki reggel 06:38-kor is sikoltozott a fájdalomtól, mint a te hímvessződ vagy nem hímvessződ. És ez igaz, tényleg volt Kati néni égési sérülésekkel. De kinek mi. Lehet neki is kínos volt, de én nem hiszem, ha nem az első napja, és már volt szakmai gyakorlaton.


19/l

2021. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónő. Miért lenne ciki?
2021. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha jól néz ki meztelen akkor nem gáz :)
2021. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!