Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai gimiseknek is ciki ha...

Mai gimiseknek is ciki ha szüleik viszik iskolába őket?

Figyelt kérdés
Vagy ez változott azóta?

2021. jan. 24. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Nálunk szinte mindenkit a szülő hoz-visz. Igaz én csak kilencedikes vagyok, de a nagyobbakat is a szülők viszik suliba.

(Bár engem pont nem, én busszal járok.)

2021. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
na alljon mar meg a menet. ha anya v apa dolgozni megy es pont utbaesik a suli minden nap akk miert kene bejarnom mashogyy(busz, lab,bicikli). azert mert"ciki" most nem azert de 5 perce ezen rohogok, mostis. na szerintem 1altalan nem ciki csak mert valamelyik hulye kitalalta h az, engem is apa visz mert utbaesik a munkahelyehez...
2021. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát nyilván gimibe nem kísérgettek be az ajtóig, de kb azt már alsó osztályban se nagyon.

Én alapból busszal jártam, de nagyon tudtam örülni ha néha el tudtak dobni a szüleim, sokkal kényelmesebb volt azért. Így nyilván egyáltalán nem volt gáz, de szerintem ez senkinek se az.

2021. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én mindig őrülök ha szüleim visznek suliba és nem kell buszoznom reggel korán

Sajnos ritkán van ilyen mert ők korábban mennek dolgozni általában :(

2021. jan. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!