Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság már az ciki,ha nem...

Manapság már az ciki,ha nem drogozok?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van 2 kolléga akik állandóan azzal hencegnek,hogy spuriznak, kimennek wc-re is stb.

Én csendes, visszahúzódó lány vagyok és már többször is cikiztek ezzel, hogy "egyáltalán tudod mi az" meg "gondolom még ki se próbáltad".

Én is régebben amikor olyan társaságban voltam többször éltem vele, de soha nem kiáltottam világgá, ők meg ez miatt néznek le engem .


2020. dec. 28. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne törődj velük,mondjanak amit akarnak.Azért hencegnek ilyen dologgal,mert primitívek és agyilag még mindig tinédzser szinten vannak.Eszük nem sok lehet ezek alapján :):)
2020. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé lepusztult helyen dolgozol. Nem akartál még váltani?
2020. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozok. Elég primitív a legtöbb ember. Én csak addig leszek itt még be nem fejezem a tanulást.
2020. dec. 28. 17:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyen dolgozol, mondhatom! Nincs valami főnökötök, akinek ezt lehetne jelenteni?
2020. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek jelentse?Aztán rászállnak,ha megsejtik,hogy ő volt.Így is cikizik a kérdezőt a szarságaikkal
2020. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Legyél rá büszke hogy te nem használsz ilyeneket. Ne az aljarétegnek akarj megfelelni.
2020. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Állítólag a főnök is szokott.

Engem nem zavar, hogy ők ezt csinálják csak a beszólásaik rosszul esnek.

2020. dec. 28. 17:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem!Én is dolgoztam már primcsik között és nagyon sz@r volt.Bírdd ki velük míg muszály ennyit tudok csak tanácsolni.
2020. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet irigyek rád Kérdező,mert látják,hogy te más vagy.Én ilyet is éreztem sokszor a primcsik közt
2020. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Kit érdekel, kinek mi a ciki! Legyenek már értékeid!

Akinek az ciki, hogy más nem rombolja magát, nagyon lent van.

Az ilyeneket nem követni kell, hanem elrettentő példaként állítani magad elé.


Sunnyogjanak csak a WC-n, Te pedig élj értelmes életet. Jó tanulást, hajrá!

2020. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!