Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lehet, hogy az, ahogy VV...

Nem lehet, hogy az, ahogy VV Renátó bánik a nőkkel, valójában helyes?

Figyelt kérdés

Persze kívülről nézve durva az egész (szájbaköpés, szex megvonás stb.), de sok esetben látom magam körül is azt, hogy sok nő ezt igényli.

Ez egy nőtípus. Leélnek egy életet bunkó, műveletlen, sokszor magukat a csajjal eltartató, dolgozni nem akaró senkiháziakkal. A csávó leuralja, semmibe veszi őket, miközben a csajnak minden ujjára 10 jelentkező jutna, a gyerek pedig élete végéig élhetne egyedül, ha a csaj elhagyná, mert senki más szóba nem állna vele. Mégis, maradnak az alárendelt kapcsolatban. Most, a 21-ik században szerintem senki nem tart a nő fejéhez fegyvert, hogy maradjon az elnyomója mellett, sőt, legtöbbször a barátnői, barátai is elmondják neki, hogy menjen, hagyja ott, mert ez nagyon gáz - ők mégis maradnak.

Tehát ezek a nők valójában szerintem nem akarnak elmenni, a kínzást, veszekedést, megaláztatást valahol belül kifejezetten élvezik. Akkor viszont nem lehet, hogy bármilyen szörnyű az átlagember értékrendejéhez mérten kívülről látni egy ilyen kapcsolatot, ennek a két embernek valójában minden tökéletes jó így, és erre van szükségük, békén kéne őket hagyni?

Mindenki mindig azzal jön, hogy ne foglalkozzunk mások dolgával, ilyenkor miért nem érvényes ugyanez?



2021. jan. 24. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Engem aztán nem érdekel hogy bánik vele, az ilyen felmosórongy antinő meg is érdemli. Csak örülnék ha nekem mint néző, nem kéne látnom.

Egyébként ez nőként is felháborító, de el tudom képzelni, hogy egy értelmes férfinak milyen lehet ezt látni. Azért emeltem ki hogy egy értelmesnek, mert aki ugyanazon a szinten van mint ő, annak még menő is, meg macsó, és példaképként tekint az ilyenre. De egy normális férfi felfogja hogy ezzel ez a majom lejáratja az egész férfi nemet, egy nagyon negatív képet mutat a férfiakról, és az ilyenek miatt alakulnak ki a sztereotípiák, aminek a normális férfiak is isszák a levét.

2021. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Komoly oka van annak, hogy egy bántalmazótól miért nemolyan egyszerű pikk-pkakk lelépni, szóval mondjuk mindenféle ostoba és mérgező kritizálás helyett akár utána is olvashatnál ennek a pszichológiájának és akkor ne egy kreténként nézne rád minden nő :)
2021. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

#1

Ha a normális férfiakat annyira zavarná az, hogy más pasik így viselkednek a nőkkel, akkor nem kussban hallgatnának meg azokat a nőket szidnák, akik ilyen kapcsolatokba belekerülnek meg nem mártírkodnának, hogy "jajj most miattuk én is rossz színben vagyok feltüntetve", hanem ők járnának az élen és aktívan és hangosan felszólalnának az ilyen viselkedés ellen minél szélesebb körben. Szóval hol vannak azok a jófej pasik, mert nem sok ilyet látok lol?

A mártírkodás megy, hogy most a VV Renátó miatt nem fognak szexelni velem a jócsajok :(


Brühühü.

2021. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Ez kell a nőknek. A valódi világban is a bunkóknak van nőjük, a normális srácokat meg emberszámba sem veszik.
2021. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

3, a normális ember nem avatkozik bele mások dolgába, ott kezdődik. Mindegy hogy férfi vagy nő, nem játszik házmestert.

Az én párom pl abszolút megveti az ilyet, de nem fog kampányt indítani, mert az nem valami intelligens dolog...

Otthon viszont minden joga megvan hozzá hogy kifejezze a véleményét erről a viselkedésről. Meg persze a tetteivel is bizonyítja hogy távol áll tőle.

Nekem ez elég, nekem egy átlagos, normális, intelligens férfira van szükségem, nem valami kéretlen hősre.

Aki összejön egy ilyen alacsony intelligenciájú, agresszív egyeddel, az ne másoktól várja hogy megmentsék, hanem viselje a következményeit.

Még mondta is a Fru, hogy ő mindig is a rosszfiúkat szerette. Hát tessék, megkapta. Én maradok a jófiúknál, de nehogy már még ezért legyek lecseszve.

2021. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

#4 Ezzel a kijelentéseddel szépen bizonyítottad, hogy semmivel nem vagy különb, mint "azok a bunkók". Lehet, hogy azt hiszed, azért nincs nőd, mert normális és rendes srác vagy és tudom, hogy te ezt maximálisan el is hiszed, de megmondom neked, hogy az igazság az, hogy azért nem kellesz a nőknek mert bunkó paraszt vagy.

Puszi.

2021. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem helyes. De ha hasonlóan alacsony szinten lévő nőt talál, akkor jól ellesznek egymással.
2021. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

# 5 Ja bocs, akkor ha az én barátnőm agyonveri a macskáját, akkor maradjak cösndbe, mert hát nem az én dolgom, hiába elvileg AZ ÉN BARÁTOM?


A párkapcsolati erőszak pedig mindenkinek az ügye, és ha szerinted nem, akkor nem vagy különb te sem, mint az, aki aktívan bántalmazza a nőket.


Senki nem kampányról beszélt, hanem ott kezdődik, hogy a Ferike haverunkat nem hívjuk meg többé sörözni, mert úgy bánik a nőkkel, ahogy, vagy nem ülöm szó nélkül végig, mikor mellettem aláznak valakit épp. Szóval én nagyon örülök, hogy a te párod egy szent, de tedd fel nyugodtan a kérdést, hogy amúgy aktívan mit tesz azért, hogy jobb legyen a világ ilyen téren is, mert a semmittevés önmagában nem nagy dicsőség. Ha pedig te beéred azzal, hogy a párod konfliktuskerülő és "nem sózl bele mások dolgába" akkor sem, amikor komoly bántalmazás folyik az orra előtt, akor a párod nem jófiú, hanem mulya és az agresszor oldalán álló csáva nyuszi. Biztos neked is könnyebb ezt elfogadni és helyeselni, mint felismerni azt, hogy a bántalmazó- és bántalmazott közötti viszony nem olyan egyszerű, mint ahgy te itt lefested, hogy a "Fru" (???) buta és hagyja magát. Gratulálok, buta vagy, mint a föld, és ezen az se változtat, hogy nő vagy és jófiúkkal randizol lol.

2021. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
10%
gyáva nyuszit akartam, de a csáva is szép szó lol.
2021. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Zsák a foltját megtalálja. Egy nőt sem kell sajnálni aki ilyen fickó mellett köt ki, ugyanis maguknak keresik és taláják meg az ilyen csávókat. Nekik pontosan ez kell,mert valójában csak a szavak szintjén keresik a rendes srácokat, valójában a testük, lelkük és a szívük is az ilyen farkakra vágyik. Mire összejön nekik a nagy Ő egy ilyen alázós, agresszív, semmirevaló, alkoholista, bunkó barom személyében addig ez a nő vagy 20-50 srácot kukázott ki társkeresőkön meg a való életben olyan dolgok miatt, hogy az illető mondjuk nem elég magabiztos, nem elég kigyúrt, túl érzelmes, ettől férfiatlan,és a többi végeláthatatlanul sorolható ok miatt. Ezeknek a nőknek egy normál kapcsolat egyszerűen nem biztosít elég érzelmi töltetet. Kell a dráma, a feszültség, a bántalmazás, mert ezen keresztül élik meg a nőiességüket egy alárendelt, alávetett szerepben. És amelyik csávó mellett ezt nem tudják átélni az nem komolyan vehető és teljesen férfiatlan a számukra. Szóval igen az ilyen csávók azért sikeresek mert megadják a nőknek ami kell és ami jár nekik. És ez ösztönszinten jön belőlük,ez a vonzalmuk titka, hogy nem szerepet játszva próbálnak megfelelni az igényeknek hanem zsigerből csattan a pofon a csajukon, mindig pont akkor amikor kell. Meg mindig pont akkor és úgy tudják lealázni a csajt amikor az a lejobban fáj neki. A nő meg csak futja a köröket az érzelmi hullámvasúton amire önként váltott jegyet.Szédítő magasságokat és pokoli mélységeket bejárva, miközben minden porcikájában érzi hogy él, és ezt soha egy rendesnek mondott pasi mellett sem tudná átélni.
2021. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!