Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok ha valaki...

Mit csináltok ha valaki olyasmit magyaráz nektek amit teljesen mértékben nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés

Ma a fodrász pofázott 1 órán keresztül megállás nélkül amúgy 20 perc alatt szokták le vágni a hajam ebből egy óra lett ,mert folyton megállt magyarázni az unokája élététől kezdve az autó vezetési szokásáig mindent megtudtam de igazából rohadtul nem érdekelt.

Alig válaszoltam 1-1 szóban akkoris "aha"persze"igen" volt.

Ti hogyan reagáltok ha valaki számotokra érdektelenek dologal fáraszt?


2021. jan. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én jehovásokkal jártam igy nem is egyszer.(vesztemre kinyitottam az ajtót)

Szájösszeszoritva kibirtam(pont soha nem volt egy mondatuk végén sem)mire egyszer végre amikor levegőt vettek, meg tudtam köszönni és lelépni.


De egyéb helyzetekben simán neki állok közben mobilozni és néha azért en megmukkanok egy persze persze értem-re

2021. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem reagálok semmit, csak bambulok. Szórakoztatom magam a gondolataimmal. Aztán majd csak észreveszi magát, nekem addig is jó úgy
2021. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ki kell mondani, hogy nem érdekel.
2021. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nincs póker arcom, nem tudom titkolni a mély unalmam, ált. észreveszik magukat a népek.
2021. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Élethelyzet alakítja! A legmagasabb szintű szakmai főnöködnek nem egészséges ezt nyíltan kinyilvánítani, ugyanakkor volt már arra példa, hogy megkértem a beszélgető partneremet a beszédtéma váltásra.
2021. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!