Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha örülök mások halálának?

Baj ha örülök mások halálának?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi változás nem történik az életembe. Néha az égbe kiáltanék fel hogy, uraaaam vagy pl égggg történjen már valami. Minden nap úgy Telik el. Hétvége kész katasztrófa. Jó oké van benne jó mert nem kell annyira hamar kellni vagyis vissza lehet aludni. Hétköznap ugyebár dolgozok de most nincs úgy munka van hogy csak ülünk leállás van már-már a seggem el gémberedik a sok ülésben. Nyilván beszélgetni kártyázni malmozni telefonozni lehet de unalmas egy helyben ülni vagy állni. Vállalnék hétvégére is akár beugrós állást de erre felé nincs munkalehetőség annyira. Na ami a lényeg hogy megártott a "Jó" unalmamban szoktam netezni telóról de unom és ez nem én vagyok ellen akarok ennek állni mégis ha nem Netezek is csak ülünk. Tehát ergo unalmas. A fő kérdésre vissza térve. Van az a mondás "mások nyomora mellett a sajátom eltörpül" ez rám igaz. Engem az unalom öl meg éppen ezért örülök ha történik valami a világba legyen az pl rosz dolog. Meg persze van miről beszélni az unalmas munkahelyemen az unalmas munkatarsaimmal. Remélem érthetően fejtettem ki a gondolatom. Pl örömmel olvasom a covid híreket vagy hallgatom.

2021. jan. 25. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
én iskolás vagyok, és én is örömmel olvastam a halottak számát...
2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Bajnak nem baj végülis, csak szánnivalóan nyomorult életed van.
2021. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj. De legalabb van egy jo munkahelyed, ahol ráérsz netezni.
2021. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pacsi 1. Válaszoló. Szurkoljunk hát együtt.
2021. jan. 25. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Hát jónak biztos nem jó. XD

De amúgy mindenki szeret valamiről panaszkodni. Ad egy alap beszédtémát. Nem lehet, hogy nálad is inkább csak ez van?

Ha annak a puszta gondolatától leszel jobban, hogy mások meghalnak az tényleg beteges, de gondolom ez egyértelmű.

2021. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
A halál egy állapot. Atkerul valaki egy szebb és jobb helyre. Ezért nem szoktam én sem kibukni más halálán.
2021. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is szerettem kiskoromban az újságokban gyászjelentéseket olvasni, csak érdekelt hogy hány évesen és miben halt meg az ember, ennyi. Nem tudom ebben mi a beteges. Nyílván annak a ténynek hogy meghalt valaki nem örülök, max. ha egy utolsó aljas bűnöző volt, azokért nem kár. Az idősemberek halálát pedig könnyebben elfogadom, ez az élet rendje.
2021. jan. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!