Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hobbim lett a gyakorizás,...

Hobbim lett a gyakorizás, kifejezetten megszerettem. Ez gáz?

Figyelt kérdés

Top10-es válaszolók között vagyok a felnőtt párkapcsolatok kategóriában, ezért elgondolkodtam, hogy ez most pozitív, vagy negatív. :D igazából szeretek is itt lenni, megosztani a tapasztalataimat, ezekszerint hasznosan. Azon szoktam gondolkodni, hogy a többi emberrel is, akik mondjuk a top 25-ben benne vannak, visszatérő nevek, szívesen megismerkednék személyesen is. Tök jó lenne egy gyakoris tali, ahol mi, a legnagyobb függők, összejöhetnénk 1-2 limonádéra.

Ti hogy vagytok ezzel? Szerettek itt lenni? Cikinek tartjátok? Hogy kerületek ide és miért vagytok itt? Én a szakításom óta vagyok itt unalmas óráimban, de már függő lettem, úgy érzem. :D ez a fix este 8 utáni karanténos program. Rólatok mit lehet tudni? :)


2021. jan. 25. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Gáz, igen. Annyi értelmes dolgot lehetne csinálni helyette. De én is itt ütöm el az időt.
2021. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz. Vannak itt is bőven még normális emberek, akikkel remekül lehet érdemi vitát folytatni.

Vannak persze IQ-nuku kretének is, akiknek az az egyetlen vitakellékük, hogy a nekik nem tetsző válaszokat feljelentgetik...ezeket meg ki kell röhögni.

2021. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak unatkozásbol nyomkodom. Érdekes dolgokat lehet olvasni. Egyébként hosszabb kihagyás után vagyok újra "észosztó"

Volt barátnőmet itt ismertem meg. Azóta utál... :'( :DDD

2021. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Este 8 után sajnos nem sok értelmes dolgot lehet manapság csinálni.. :( olvashatnék, vagy nezhetnék filmet. De ez érdekesebb, sok érdekes emberi történetbe nyerek betekintést.
2021. jan. 25. 23:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak állatok kategóriában vagyok benne a top30-ban.

A szexualitásban meg a top 200-ban.

De mindig változik...


De én már 2013 óta kisebb-nagyobb kihagyásokkal folyamatosan aktív vagyok.


Ez kb. a 3. fiókom, összesen sok ezer kérdést és választ írhattam már.

2021. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legmegdöbbentőbb kérdés az volt, mikor egy anyuka elpanaszolta, h a fia minden reggel a konyha asztalra teszi a spermával teli zsebkendőjét. Hogyan kellene közölni, h változtasson. Vagy valami ilyesmi volt.
2021. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hehe 6. válaszadó, én már találkoztam a random kérdésgenerátor által olyan kérdéssel is, hogy minek kellenek nekünk vécék, miért nem űrit mindenki kis zománcozott edénybe, aztán dobja ki az ablakon, vagy ilyesmi...

Na ott szétröhögtem a szobámat :DDDDDDD

2021. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Pótcselekvés és függőség az esetben.

Igazán gáznak tartom, de akkor járok ide, amikor depressziós vagyok.

2021. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2 olyan kérdésem van, amire 100+ komment érkezett. Pedig egyikre sem számítottam. Az egyik a családi kapcsolatokban, a másik felnőtt párkapcsolatokban. Na, el tudjátok képzelni, hogy azok alatt mindenki összegyűlt. A normálisaktól kezdve a gyűlölködőkön át mindenki.
2021. jan. 25. 23:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Számítógépes játékokból kinőttem, a számítógépem már nem is annyira alkalmas ilyesmire. Civ 4, Civ 6, TF2, NFSU2, Dirt3 néha előveszem.


Általában sorozatokat szoktam még nézni, néha szerelgetni (motoromat, satupadot etc. igazából bármit), ritkán elektronikával is foglalkozom hobbiból.


De ezeket nem lehet örökre csinálni. Egy idő után egyedül minden olyan szürke, unalmas, szinte már depresszív.


Így sokszor előfordul, hogy benyomok valami zenét, és Facebookozom, gyakorizom, vagy olyan egyszerű szinten játszom a stratégiai játékot (civ), hogy egy merő üresjárat az egész. Végülis ilyen is kell.


Nem tölthetem a szabadidőm 100%-át "hasznosan". Nem is lehet. Akkor se, ha pl. szinte nonstop programozni, vagy nyelvet tanulnék szabadidőmben, mert egyrészt nincs értelme, másrészt az ember nem is így működik.


Társasággal sokmindent kipróbálnék, pl a haverjaimmal a Star Wars 8 (vagy melyik volt az a botrányos epiződ) is szép emlék volt, egyedül talán meg se néztem volna, ha a világ legjobb filmje lenne, talán akkor se.


Röviden, én azért b*szom gyakorin, facebookon, sorozatokon, meg civen a rezet, mert a magány megöl, az unalom is, rövidtávon pedig ezek lefoglalnak. Ennyi.


20F

2021. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!