Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Instagrammra miért rakják ki...

Instagrammra miért rakják ki egyesek egy másik ország zászlaját az oldalukra?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször látom, hogy a fiatalok (főleg kamaszok) az insta oldalukra a nevük mellé kirakják egy másik ország zászlaját (pl. olasz, orosz, amerikai...) Annál értem, aki mondjuk ott él, vagy félig olyan nemzetiségű, van benne olyan vér, de egy olyan akinek semmi köze ahhoz a nemzethez meg országhoz, az miért rakja ki?

2021. jan. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Általában a zászlók annak az országnak a nyelvét jelentik még, amelyiket beszélik/tanulják.
2021. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ideig kint volt a magyar, olasz, angol és norvég zászló, mert ezeket a nyelveket beszéltem (vagyis beszélem, azóta még jobban is) és ezek iránt a kultúrák iránt voltam (vagyis vagyok) szenvedélyes, valamint több ismerősöm is volt az adott nemzetségekből.

Azóta már leszedtem ezt és csak egy idézet van kint, pedig tekintve, hogy kiköltöztem Norvégiába, még több értelme is lenne, na mindegy.

Szóval vagy azért lehet kint, mert az adott nemezitségű, vagy mert ott él, vagy mert tudja a nyelvet vagy mert szimplán szereti.

23/L

2021. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélt nyelvek
2021. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha mondjuk nekem nagyon tetszik a spanyol vagy az orosz kultúra, de nem beszélem a nyelveket, csak tanulom még őket, viszont az ország meg az a kultúra nagyon tetszik akkor nem ciki, ha kirakom én is azt a zászlót? Mármint, ezért nem fogják azt hinni, hogy én félig olyan nemzetiségű vagyok?
2021. jan. 26. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem is, főként azt jelenti, hogy ezeknek az országoknak a nyelveit beszélik az illetők. Akinél rengeteg zászló van kint, annál jelentheti azt is, hogy ezeket az országokat látogatta már meg. A mostani fiatal generációnál az utazásnak és a 'világlátottságnak' státuszértéke van, sokaknál albumokba vannak szedve országok szerint a nyaralásos storyk is instán. Szerintem kicsit kínos, de lehet csak öregszem.
2021. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja, kinos, ha nem megfeleloen hasznalja valaki. Beszelt nyelv,de nem az, hogy mit tanultal, hanem min tudsz tarsalogni valoban.
2021. jan. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kint van a magyar zászló. Mert magyar vagyok. Ennyi.
2021. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, de nem a magyar zászlóról szólt a kérdésem, annál egyértelmű miért van kint.
2021. jan. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!