Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarország miért ennyire...

Magyarország miért ennyire koszos, igénytelen ország?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam Tokióban, Sydneyben, Miamiban azonnal feltűnt hogy mennyire igényes, kultúrált minden.


Tisztaság, rendezett és gazdag növényzet főleg a parkokban, alig van szemét.


Ellenben Magyarországon az utcán kinő a gaz, fű kiégve/gondozatlan, koszos járdák/falak, szemét szétdobálva.


Miért jó ez a mocsok? Miért nincs az emberek többségében egy alap kultúra, igényesség?


Tisztelet a kivételnek.



2020. júl. 26. 19:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Rendesen penz kellene a pazsitgyephez es tisztasaghoz. Azert. Erre Mo nem költ csak a legszükségesebbet. Gondolom kint ezt is az allampolgarok adojabol vonjàk.


Külföldön azert is büntetnek ha veletlen beleszaladtal a pusztaba az autoval vagy àrokba borult az auto hogy ezzel a mezöt/rétet/pusztàt romboltad (nem gazdasagi terület hanem sima gaz meg fü es fizethetsz)

2020. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Pénz, oktatás és életminőség kérdése. Nálunk ezekből nem nagyon van. Egyébként te most nagyvárosokról beszélsz, nem országokról. Gondolom ezekben a városokban sem látogattad meg a Skid Row kaliberű környékeket, Budapesten is vannak olyan helyek amik nem tök putrisak.
2020. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tudom. Én kis faluban nőttem fel, teljesen rendben volt tartva.

Bp-n élek pár éve, és nem vettem észre hogy koszos lenne. Legalábbis ez a környék.

Én is voltam már több külföldi városban. Athén pl tiszta putri. A "belváros", az Akropolisz környéke persze szép. De ha kicsit kifele megy az ember, tiszta putri az egész. Mindenhol gaz, szemét, törmelékek a földön, a lakóházak tördeznek, omlanak. Magyarban ilyet nem láttam, max a c. telepeken.

2020. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Thunderfairy ***** válasza:
76%
Mert így tudnak itt minnél jobban meggazdagodni a politikusaink.
2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Akkor költözz el valamelyik város egyikébe. Tárt karokkal fognak várni! Ja nem, csak vicceltem, komoly kritériumai vannak a letelepedésnek.
2020. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát nézd meg mondjuk Franciaországot, vagy Angliát. Tiszta putri-szeméthegyek mindkét országba. Persze Angliában is a belvárosi területek tiszták, rendezettek, de a franciáknál még az sem. Ellenben pl. Belgiumba, egy szemetet sem láttam eldobva, sehol.
2020. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Tokio

[link]


Sydney

[link]


Miami

[link]


Amit te itt elővezettél azt úgy hívják hogy pozitív torzítás. :D

2020. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Tokiónak is vannak olyan részei ahol patkányok rohangáltak, meg is lepődtünk a férjemmel, hogy milyen nagy példányok voltak.

Mellesleg Budapest fele annyira nem koszos, büdös, mint London, Párizs, Bangkok.

2020. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ha Pesten is a turistás helyeken jársz, minden csilivili, ugyanez van a világban is... mindenhol vannak nyomorult helyek, még a leggazdagabb vidékeken is.
2020. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Azok a területek, ahová a turisták járnak, rendben vannak tartva, pont ezért, hogy azt gondold, hogy hú de szép meg igényes országban vagy. Magyarországon is szépek a turisták által látogatott részek, épp ezért nagyon sok külföldi pont ugyanezt mondja, amit te, hogy Magyarország milyen igényes és tiszta hely az ő országukhoz képest.
2020. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!