Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Torzanak szoktatok látni...

Torzanak szoktatok látni magatokat videon?

Figyelt kérdés
Eletemben kb először neztem vissza magam egy smink bemutatós videón, ahol én voltam az alany és sokkot kaptam a látványtól. Az arcom asszimmetriaja valami nagyon csúnya és az orrom is hatalmas a videón. Én eddig ezt nem gondoltam magamról. Legszivesebben toroltetnem azt a videót magamról mert kiraktak egy csoportba. Ti is szoktatok igy érezni?
2021. jan. 27. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Az arcom oké, nekem inkább a testtartásom és a hangom nem tetszik :/
2021. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na azokkal is bajom van. Jó púpos a hátam is... mint egy anyóka úgy nézek ki
2021. jan. 27. 08:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tetszik a hangom, arcom, testtartásom :(
2021. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Videón nem...csak képeken. Csak az arcommal van bajom. A testem egész jó, hangom cuki, de ha másvalaki csinál rólam képet akkor okádhatnékom van a fejemtől.
2021. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, és ez szerintem normális. Másképp érzékeljük magunkat belűlről, mint kívülről. Belűlről átlagosnak, normálisnak érzem magam, és mások is így látnak az elmondásuk alapján. Videón egy telibefosott búvárruha az alkatom, a hangom, mint egy rajzfilm figuráé, és az egész egy borzasztó úgy ahogy van. Mostanában a tükrökkel sem vagyok jó barátságban.
2021. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez az elején így van. Másoknak meg fel sem tűnik semmi szokatlan rajtad.


Ez az észlelési különbség elmúlik, ha rendszeresen videózol, és vissza is nézed rajta magadat.

2021. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én fiú létemre is így vagyok mindig kikaszt ha mas fényképez úgy hogy nem tudok róla aztán elküldi nagyon furcsának tartom a fejemet az arcomat a testtartasomat.

Mindig rosszul leszek magamtól a tükörben mást szoktam látni.

2021. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ennél már csak az a “jobb”, ha még a hangom is hallotszódik a videóban.:D
2021. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
Nem, én videón nézek ki legjobban. Az állóképek mindig borzalmas pillanatokban kapnak el.
2021. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!