Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha nagymenőnek, néha egy...

Néha nagymenőnek, néha egy totál lúzer-senkinek tartom magamat? Mi ez?

Figyelt kérdés

Iskolába is így jártam. Nem mertem jelentkezni az egyetemre, aztán meg jött egy önbizalmas korszak és a legjobb iskolába nyertem felvételt. 6 év alatt végeztem el mert sokszor voltam úgy, hogy el se megyek a vizsgákra mert úgyis hülye vagyok hozzá, nem is vagyok odavaló. Utána is nem mentem el dolgozni 2 évig, majd úgy voltam vele, hogy takarítónak vagyok maximum jó és elmentem annak. Sokszor azt is túl soknak gondoltam magamnak. Aztán egy rokonomnak segítettem a tanulmányaimmal és felbátorodva elmentem a cégéhez dolgozni irodai munkára. Utána is sokszor volt, hogy nem is értettem mit keresek ott, nekem a wc kefék között lenne a helyem. Sajnos idén elvesztettem az állásomat. Azóta úgy voltam, hogy maximum epret szedni tudok majd elmenni ha lehet, mert többre nem vagyok jó. Legtöbbször ez a rossz korszakom van. Tegnap egy barátom nevében tárgyaltam angolul mert ő nem tud és teljesen felbátorodva jöttem haza. Úgy érzem, hogy cégvezető is lehetnék akár vagy hasonló.


Mi lehet ez a dolog nálam? Annyit tudok, hogy apám mindig megvert és azt mondta mindenkinek hogy én hajléktalan vagy utcaseprő leszek mert egy féleszű hülye vagyok. A jelenlétemben is mindenkinek ezt mondta, idegeneknek is, hogy ez a hülyébbik gyereke, porfogónak jó lesz.


2021. jan. 28. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Napi troll.
2021. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkori dolog nem múlt el nyomtalanul. Belül bánt téged az a sok sértés, amit kaptál és egy idő után elveszíted az önbizalmad. Mikor jól érzed magad és sikeres vagy, akkor van önbizalmad és átmenetileg legyőzöd magadban az apád szavait. Meg kell neki bocsájtanod magadban és folyamatosan tartsd fent az önbizalmad, hiszen te is tudod, hogy apád hülyeségeket beszélt.
2021. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!