Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok olyan jó külsejű...

Találkoztatok olyan jó külsejű emberrel aki nem viselkedik magabiztosan?

Figyelt kérdés
Látszólag mind gondtalan és magabiztos? Miért?
2021. jan. 29. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Volt évfolyamtársnőm. Gyönyörű nő, nemcsak szerintem. ennek ellenére annyira félénk/halk/visszahúzódó volt, hogy még nekem is kínszenvedés volt vele a kommunikáció, pedig én nagyon magamba forduló, szorongásos ember vagyok és mindenkit megértek.

Szerintem nála a szülei voltak a ludasok, elváltak és mindkét szülő az új kapcsolatából született gyerekét preferálta, de nem szeretnék konyhapszichológust játszani. Tehát ő így semmelyik szülőnek nem kellett. Más meg összetenné a két kezét, ha egyáltalán gyereke születne.

Ismertem nem egy ilyen férfit is. Ide is szoktak felrakni teljesen normális külsejű emberek magukról fotót, aztán kérdezgetik mennyire rondák.

2021. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1


Köszi. Igen, elfelejtettem odaírni a kérdésem alá, hogy kivétel akiket a szülei molesztáltak, illetve elhanyagoltak.

2021. jan. 29. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, okés.
2021. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!