Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Aki nem az álmainak él,már...

"Aki nem az álmainak él,már halott,csak még nem temették el".Vélemény erről az idézetről?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 17:16
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%
Tipikus semmitmondó nyálas Lakatos Ovarecz Coelho, ami mellé vagy egy 55 éves boomert tudok elképzelni, kínos trash képpel, vagy egy buta 16 éves pucsító csajt.
2021. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tényleg genya vagy,nem tudom Kovács Kokó István boomer-e,de az idézet tőle származik
2021. jan. 29. 17:21
 3/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%
Véleményt kértél, nem tetszik, és hüppögünk-hüppögünk? :D Igen, te az a szint vagy, akiket el lehet ezzel érni kb, és eladni nekik még egy csokis shaket :D Mindent elmondtál magadról. Amúgy azt vágod, nicknevet itt mindenki magának választ, és nem az anyakönyviben adják?
2021. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ömlik a gúny,a vitriol a szavaidból,biztos nehéz elviselni téged.(Ha el lehet egyáltalán.)Amúgy mi a f@sz közöd van hozzá,milyen névvel regisztráltam?
2021. jan. 29. 17:28
 5/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%
Jóistengyerele, debutavagy :D
2021. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért is?
2021. jan. 29. 17:34
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Látom már kialakult itt egy párbeszéd. Én csak a kérdésre válaszolok, hogy szerintem nem igaz. Jobb persze, ha az álmaidnak élsz, de azért az, hogy ha nem azt csinálod, akkor élő halott vagy, azért az túlzás. Egyébként szerintem azért nem szerencsések ezek az idézetek, mert vannak álmok, amik meg cseszett nehezek és ha nincs szerencséd nem éred el őket. És akkor, ha neked pont ilyen álmod van, és nem teljesül, akkor, ha ez az idézet motivált, akkor után lelki halottkémi tekintesz magadra? Úgy látod, hogy többé nincs értelme élned? Mert számomra egy ilyen üzenete is van ennek, hogy ha nem sikerült az álmod, akkor kudarc vagy. Ezért nem értek vele egyet. Vannak emberek, akik meglepően szar helyzetekben is tudnak boldogok lenni. Ezért ez így magában nem igaz. Jobb, ha kis tudsz teljesedni, ha eléred az álmaid, persze. De ha mégsem sikerül valami, akkor se vagy temetetlen halott.
2021. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Reális vágyakra,álmokra gondoltam speciel.Azért örülök,hogy van itt olyan is,aki nem hülyéz le másokat,miközben egy mondatot nem tud helyesen leírni
2021. jan. 29. 17:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Helyesírásom nekem is rossz. :/

Amúgy ha téged ez az idézet motivál, akkor élj ennek. Teljesen jó, csak, ha valami mégse sikerül, akkor ne roppanj bele. Arra legyen egy másik idézeted, vagy valami. Illetve tudd elfogadni, ha valakit ez nem motivál. És ne nézd őket hülyének. Sok sikert az álmaidhoz. :)

2021. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én senkit nem nézek hülyének azonnal.Köszi a választ.
2021. jan. 29. 18:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!