Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs semmi életem és...

Ha nincs semmi életem és mindig itthon vagyok akkor minek élni? Van más is így?

Figyelt kérdés
Nem tudok se barátkozni se csajozni. Itt ahol lakom ráadásul semmi nincs nagyon szar hely.

2021. jan. 30. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%

Miért vagy mindig otthon?

Menj kirándulni, sétálni, emberek közé!

2021. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

"emberek közé!"


És akkor mi lesz ha emberek közé megy? Akkor egy tömeg közepén lesz magányos, ennyi.

Még rosszabb..

nekem anno volt egy nagyon elhibázott ötletem, és totál egyedül lementem a Szigetre. Egy napig ténferegtem ott, emberek ezrei hömpölyögtek ide oda. Senki egy szót nem szólt hozzám. Soha az életben olyan magányosnak nem éreztem magam. szörnyű volt, soha többet.


Csak tán nem képzeled ha egy magányos emberek közé megy, ott lesz valami? Semmi se fog történni.

2021. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Tűzz ki célokat, menj nyelvtanfolyamra, küzdősportra, bármire ami értéket adhat az életedhez, tanulj kreatív dolgokat
2021. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Én is mindig itthon vagyok, itthon élek, itthon dolgozom, de imádom ezt az életet! És mindig csinálok valamit, te miért nem foglalkozol valami értelmessel otthon? Rengeteg jó könyv van, olvass, fejlődj! Vagy akár ki is takaríthatnál...
2021. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3%
Házasodj meg és vállalj gyereket, mindjárt nem fogsz unatkozni és értelme is lesz az életednek!
2021. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

"s értelme is lesz az életednek!"


Na az aztán sok értelem ha lesz egy sárkány/tehén kombó meg pár vonyító pénznyelő, akik ha felnőnek majd le se szarnak.

Ezért aztán érdemes élni.

2021. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
#6: nem az a lényeg, hogy ők milyenek, mit fognak csinálni majd, hanem az, hogy addig se mélyedsz önsajnáltatásba, megkeseredésbe, mert van jobb dolgod..! :)
2021. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
van.. megölni mégse ölhetem meg magam.. szép lassan eltelik az élet.
2021. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az önértékelésed kéne rendbe tenni. Hogy szarul vagyok, de csak topmodellel àllok szóba. Ezek ütik egymàst. Először is magad lelkivilàgàt tedd rendbe. Baràtaid csak vannak, segíthetnek. Aztán lesz jó csaj is.
2021. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is így vagyok vele, semmi értelmét nem látom az életemnek és minden percét gyűlölöm. Egész nap otthon ülök, egyedül és csak várom, hogy teljen az idő. Szeretném magamat hasznosnak és értékesnek érezni, szeretnék normális családot, barátokat és párkapcsolatot, szeretnék valami munkát, szeretnék tanulni stb., de semmi lehetőséget nem látok ezekre, semmit. És akkor még érezzem magamat szarul, mert nem okoz örömet, ha kitakarítok vagy leülök olvasni.... mintha ezektől ne lennék ugyanúgy magányos és minden megoldódna.
2021. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!