Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem kezdek megőrülni...

Úgy érzem kezdek megőrülni itthon, mert nincs életem. Merre induljak? 22/l

Figyelt kérdés
Màr 2 éve h itthon vagyok, amiota végeztem a sulival. Érettségi utàn egy 2 éves csecsemő és kisgyermeknevelő okjs képzést végeztem de azota se tudtam vele elhelyezkedni. És nemrég végeztem el egy középhalado német nyelvtanfolyamot, de még nincs nyelvvizsgám. Az elején még lelkesen próbàlkoztam azt hittem szeptembertől màr dolgozni fogok olyan könnyű lesz ez de nem. Volt h majdnem összejött a munkaügyi által egy közfoglalkoztatás a kórhàzba telefonközpontba de hirtelen beteg lettem korhàzba kerültem. Még utàna voltam a munkaügyi àltal pár helyen de egyikre se vtam alkalmas. Még a szakmàmban levő munkàra sem. Úgy érzem a legfőbb oka az h egy helyben toporgok és nem értem el semmit az h nagyon zàrkózott tàrsaságkerülő ember vagyok aki nagyon nehezen teremt kapcsolatokat. Nem bízok magamba, határozatlan esetlen vagyok. Sosem voltak barátaim emiatt a suliban sem, talán csak két embert tudok akikkel ugy ahogy jóba vagyok de alig találkozunk beszélünk. Van egy 1 éves kapcsolatom de mivel távkapcsolattá alakult nagyon nehéz ezt fenntartani sokáig. A barátomat meg a szüleit rokonait mindig is zavarta h nincs munkám. Sosem tudott mellettem előbbre jutni mert ő fizette a kijutásaimat hozzá sokat költött pedig nem kértem sose tőle semmit. Azt mondta egyenlőre senkivel se tervez komolyabb dolgot a jövőre nézve mert még fiatal élni akar. Úgy érzem eltàvolodtunk egymástól a távolság miatt. 2-3 hetente egy napra jön haza kevés időre tudunk találkozni mert megy is vissza. 2 havonta egyszer megyek ki hozzá egy hétre szex is ritkán van igy köztünk. Nem tudom mit kezdjek az életemmel nem vagyok boldog. Össze vagyok zavarodva és olyan mintha senki nem venne rólam tudomást.
2015. jún. 12. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyire értesz a szakmádhoz? azért nem vesznek fel, mert tényleg alkalmatlan vagy?


Merre laksz? mert ez is fontos infó...

2015. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy voltam. Olyan szakmát végeztem el, amit nem szerettem, olyan magányos voltam, hogy szinte csak a családommal tartottam a kapcsolatot, a legtávolabbi hely, ahova eljártam, az a Tesco. Én nem bírtam ezt az állapotot, úgyhogy elkeztdem egy egyetemet, meert találtam egy másik szakmát, ami érdekel és szívesen csinálom. Nem bántam meg.
2015. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szakíts már vele te ostoba
2016. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!