Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolog egy haldoklótól...

Milyen dolog egy haldoklótól úgy elköszönni hogy „még egyszer biztos találkozunk“?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Tőlem apám köszönt el így amikor haldoklott
2021. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hithű. Hisz abban, hogy odaát még találkoztok!
2021. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Az attól függ, hogy a haldokló és a másik személy miben hisz a túlvilágot illetően. Szerintem téveszmében él, aki ilyet mond, de valakinek lehet ez a megnyugvás az utolsó pillanataiban.
2021. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ezek szerint hitt a tálvilági életben, és abban, hogy akkor majd újra találkozunk a szeretteinkkel. Nem értem, mi ebben a furcsa vagy esetleg rossz. Egyrészt az jó, ha haldoklásában is tudtál egyáltalán bármiről beszélni még vele. Másrészt úgy látszik, volt még annyi lelki ereje és annyi szeretet benne irántad, hogy téged is próbáljon vigasztalni, pedig biztosan neki volt nehezebb:(

Én amikor utoljára láttam még kommunikációképesen az apám, akkor fel sem merült bennem, hogy az az utolsó ilyen alkalmunk. Két nap múlva már eszméletlen volt:( - Ennek is megvolt a "jó" oldala, nem kellett kilátástalan végstádiumban hosszan szenvednie.

2021. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell ezen kiakadni. Édesapum mondta nekem, mielőtt elment. Azt fejezi ki, hogy szeretjük egymàst, akkor is, ha fizikai valójában ő nincs itt velem. Az ő génjei egy részét örököltem.Mivel ő nevelt, valószínűleg szokàsait is örököltem. Komolyan, azon kapom magam, mikor buszra vàrok, tiszta Apu testtartàsàt veszem fel, öntudatlan. Hosszú mesélni erről...
2021. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal bölcsebb gondolat, mint hinnénk.
2021. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Nagyapánk ugyan így köszönt el tőlünk, dagantos beteg volt, 2 nappal a halála előtt mondta azt hogy nyugodjunk meg találkozni fog mindenki vele még, összehívta a családot és elmondta milyen temetést szeretne úri ember volt megtehette volna hogy 40 darab öltöny közül választhatott volna magának ruhát ő még is azt választotta amit a gyerekitől kapott legutoljára ajándékba.. Pepco ruhák

Azt mondta ő nyugodtan megy el már felnevelte a gyerekeket az unokák felnőttek mindenkinek meg van mindene neki már itt nincs keresni valója elvégezte a feladatát

2021. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!