Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik szeretik tömegközlekedési eszközön az előttük ülő telefonját kukkolni, hogy ki mit csinál rajta?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Dehát aztat nemis szabad

Illetlenség

2021. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha érdekes úgy is bámulni fogom xD
2021. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Régebben néztem, lehet mondani, hogy bunkóság, de hát ha nem tetszik, ne mások arcában csinálja :D


Kedvencem az volt, mikor egy csaj egyszerre beszélt a jelenlegi és a jövőbeni pasijával.


Az aktuális pasinak tipikus semmilyen válaszokat írt, nincs semmi, hagyjuk, stb. Majd átváltott és a másiknak írta a "mit csinálnál velem ha ott lennék" szöveget. Vicces és egyben elgondolkodtató volt.

2021. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem szoktam. Mégis szinte mindenki, ha mellé vagy fölé kerülök a buszon vagy a metrón, reflexszerűen körülnéz, hogy valaki azt nézi-e hogy ő mit csinál a telójával. Ez valami beidegződés? A könyvet vagy az újságot olvasóknál ezt sosem vettem észre. Azok belemerülnek az olvasnivalójukba.
2021. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
95%
Az enyémet nem látom nemhogy a másét. XD Diszkrét vagyok mint egy vak komondor. :P
2021. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
100%
Mondjuk volt 1 eset amin qrva jót röhögtem: vonaton néztem valami retek gore c kategóriás anime-t és így egy 5 éves forma fiú elsétál és közli, hogy áh ezt ő is nézi. XD Én meg így nézek magam elé, hogy ember és a szüleid mégis mit csinálnak amikor te éppen R+ besorolású anime-t nézel? :D
2021. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En forditva vagyok. Egyaltalan nem erdekel, megis a pofamba nyomjak.
2021. jan. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!