Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék fiatalabban...

Hogyan tudnék fiatalabban kinézni? Mi az, ami öregíthet valakit?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, de folyamatosan 20, 24 évesnek tippelnek be.

Sajnos ez ismerkedés szempontjából nem előnyös.

Mik azok a tulajdonságok, amik öregítenek valakit? Itt a külső tulajdonságokra értem.



2021. jan. 30. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Logo mell, lestrapalt arcbor, karikas szemek. Rossz ruhavalasztas.
2021. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez mindenkinél más. Van, akinek eleve olyan az arcszerkezete, anélkül, hogy pl sötéten sminkelne.

De ha az átlagos dolgokat szeretnéd tudni, az a nem megfelelő smink, haj, ebben a korban, aki cicisebb, az is felnőttesebb külsőt eredményez esetleg, meg a ruházat. :-)

2021. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na, nekem pont kis cicim van 😂 Lehet a röcid hajam, sötét ruháim, sminkem miatt hiszik azt.
2021. jan. 30. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne sminkeld ki magad. Rosszul csinálod, azért néznek öregebbnek.
2021. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Hàt ha olyan oregnenis rovid haj akkor az eleve sokat oregit:D Fekete ruha meg sapaszt ha fako az arc, haj az peldaul oregit mert a fiatalok elvileg pozsgasabbak szinesebbek
2021. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 22 vagyok, de van, aki 18nál nem néz többnek, pláne smink nélkül :D már megszoktam, mondjuk nem látom be miért akkora baj ha érettebbnek tűnsz a korodnál, sok ilyet ismerek. Ehhez jó volna látni az arcod mondjuk, hogy tudjuk, mi öregít. Bár nekem is a smink a legjobb tippem erre. Ha nem sminkelsz akkor is 4-8 évvel idősebbnek tűnsz? Mondjuk nekem ez is fura, hogy egy szimpla smink ennyit tudna öregíteni...
2021. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
6 Akire azt mondják, hogy öregebbnek néz ki a koránál, az teljesen negatív megjegyzés. Ennek nincs köze az érettséghez. Nekem volt olyan osztálytársam gimiben, aki már 15 évesen is 40-nek tűnt. Aki látott már ilyet, az tudja mire gondolok. Egyáltalán nem érettebb volt a külseje, hanem olyan koravén, lerobbant, furcsa öreg-fiatal külseje volt. A mai napig így néz ki.
2021. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát, én még ilyennel nem találkoztam, de biztosan van ezek szerint. Ha valaki meg 15 évesen 40-nek tűnik, akkor meg azon sem a ruha, sem a smink nem javít számottevően szerintem,hisz alapból nem ezek miatt tűnik öregebbnek.
2021. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 Akiről írtam, a frizurája és az öltözéke is olyan öreges volt, a szemüvege is. Emellett olyan testalkata volt, mint azoknak a 40es asszonyoknak, akik bár nem túlsúlyosak, de több gyereket már szültek. Nyilván arcra nem volt ráncos, de egyszerűen az egész megjelenése olyan benyomást keltett, mint egy idősebb nő. Sőt, ez a lány maga mesélte (akkor volt 17 éves), hogy idegenek többször a lányának hitték a nála 3 évvel fiatalabb húgát. Tehát valószínűleg nem csak én láttam így, hanem mások is.
2021. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem feltetlen jelent negativat.

Volt Mar olyan hogy az hittem hogy mondjuk velem egyidos 27 kb, erre kiderul hogy 19

Meglepett, de ennyi. Nem lattam attol csunyabbnak. Mivel egy 27evest se latok oregnek kb tok mindegy fiatalon hogy 20 vagy 27 nek nèz ki.

Van aki idosebbnek nèz ki de attol mèg nem csunya csak mondjuk nem babaarca van.

Ugy mint mondjuk a règi kèpeken anyàmèk idősebbeknek neznek az akkori koruknal

2021. febr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!