Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le a fiatalabbakat...

Miért nézik le a fiatalabbakat, az idősebbek,20év alatt?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy csak az én városomban hiszik el magukról,Mert 2-3évvel idõsebbek..Multkor is beszólt a 17 éves csaj, hogy 15évesen miért tartunk házibulit, amikor a csaj megvan fbn, és már fél város 13 éves korában átment rajta..Kezdetektõl fogva, ha egy levegõt szivunk az idõsebbekkel, beszólnak valamit.Mi pedig sosem zaklassuk a kisebbeket, jó nem szeretjuk ha ordibalnak. De mi nem szoktunk, szval jogtalanul beugatnak..És igy kéne tisztelni az idõsebbeket?15/F
2017. júl. 19. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínúleg ugyanazt kapod tőlük, amit adsz, és nyilván ugyanazt adod amit kapsz. Az alapján, ahogy írsz róla, gyanítom, hogy a tisztelet szikráját sem mutatod, de hogy ennek mi oka van (ami nyilván a mostani esetnél jóval régebbi), azt csak te tudod.


Talán még senki nem említette, de a tisztelet egy kölcsönös dolog. Én megadom neked, te megadod nekem. Ha bármelyik nem teljesül, a tisztelet alapjaiban ugrott.

2017. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te nagyon félreértesz, egy rósz szót nem szólunk feléjük, bemegyunk egy játszótérre ahol éppen isznak és cigiznek, és "Huzzatok már innen szarosok"stb..Én pedig nem ezt adom nekik vissza.
2017. júl. 19. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Hadd áruljak el még egy hasznos dolgot: ha a környékeden sűrűn előferdül az első megjegyzésben általad demonstrált emberfajta, nem érdemes a szintjükre süllyedni, mert ott győz a rutinjuk. Kerüld el és kész, nem olyan bonyolult.
2017. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nézem semmibe sem a 15 éves bulimajmokat.

Lassan gyerekmegörő egy buli.

2017. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nallunk forditva van :D felfele nezik le az embert. A huszeves radudal a nyolcvanevesre hogy fusson mar gyorsabban a zebran mert elkesik a bulibol :D
2017. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen házibulit tartassz, és a szüleid beleszólnak ebbe abba? Egyszer tragédia az életed. #Radics Peti, ja kár hogy itt nem megy :'(.
2017. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Micsoda?Attól mert házibulit tartok, még nem alkohol és cigi van stb..Hanem csak ittaludnak nálam haverok..Egyépként ebbe meg hogy "15évesen házibulit tartasz" Egy 17éves csaj szólt be akit ismerek, és hát nem azért de...Hatalmas ribizli a lány..És 13évesen már berúgva vitte haza az apja..Igen szoktam néha bulizni, de azért is aggasztó hogy olyanok szólnak be akiket ismerek, és 1-2éve, amikor annyi évesek voltak mint én sokkal durvábbakat csináltak..Nem veszik észre magukat.."Nem vagyok bulimajom"
2017. júl. 20. 15:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Édes Istenem! Szerintem a következő házibuli előtt tanulj meg helyesen írni, addig úgy is eltelik pár év.


15 éves lány, aki nem tudja elviselni a buta embereket.

2017. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi bajod a helyesìrásommal?Egyépként is telefonról vagyok, de köss belém kérlek hagy szerezz követõket:D Egyépként is nem lány vagyok, ha lány lennék az idõsebbek nem szólogatnának be, hanem fel akarnának szedni:P
2017. júl. 29. 05:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a "rósz" és a sokadik "egyépként" szó a telefonos gépelés szüleménye. :D Egy szóval sem mondtam, hogy lány vagy.:'D Az én volnék.
2017. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!