Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősebb korosztály (60...

Az idősebb korosztály (60 felettiek) miért próbál megfelelni a fiatalabbaknak?

Figyelt kérdés
Miért viselkednek úgy, mintha menne nekik?
2017. nov. 7. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem törődnek bele, hogy megidősödtek. Te sem fogod elhagyni magad, mondván, hogy vén sz*r vagy. Próbálni fogsz majd minél inkább harcolni az idővel. Ez nem megy jobban, mintha megfelelsz a fiatalabb korosztálynak. Ne nézd le őket ezért! Nem szép dolog.
2017. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%
Ez úgy hangzik mint mikor az egyik ismerősöm arról panaszkodott, hogy a tanára már 30 is elmúlt mégis olyan ruhákat hord, mint a tizenévesek. Attól, hogy elmúlt 60, már csak a házban ülhet, és a fájó derekára panaszkodhat? Az a jó, ha nem gyöpösödik be, hanem próbál minél fiatalosabb lenni, és minél aktívabb maradni.
2017. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs bárkinek is megfelelni. 67 évesen.
2017. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálunk, de most azokról van szó, akik meg akarnak felelni. :)
2017. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

49 évesen épp az előbb legeltettem a szemem a C. C. Catch énekesnőjén, akinek videói alá például olyat írtak angolul hogy olyan mint a jó bor mert minél idősebb annál jobb:

C. C. Catch - Discoteka 80 Moscow 2011

https://www.youtube.com/watch?v=L4sijkON0os

Ráérek a halálra készülődni 90 felett is. Apám 90 évesen hobbiból még működtedte a falusi gazdaságát, kaszált és kapált is. És bot nélkül ment. Mikor fűkaszával állítottam be hogy lekaszálom helyette, elküldött melegebb éghajlatra hát hogy a természetben végzett egészségmegőrző konditermétől ne fosszam meg. Ahogy én sem hazudtolom meg őt mert manapság is ki szoktam tekerni biciklivel Győrből Bécsbe. Valamint 16-21 év közötti csinos lányok szeme szokott rám ragadni. És magamnak akarok megfelelni nem másnak.

2017. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, miből gondolod, hogy a fiatalabbaknak akarnak megfelelni?

A többség nem hülye ilyen idős korukban, tudják, érzik az eltelt évek nyűgét-baját.

Nem a fiataloknak, hanem ÖNMAGUKNAK akarnak megfelelni.

2017. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma a 60 felettiek (sok vagy egy) részének is még kell dolgozniuk, így rá vannak kényszerülve NEM a fiataloknak való megfelelésre, hanem az életre, a munkahelyre, a környezetre vonatkozóan, ahol élnek, dolgoznak.

Élni szeretnének ők is.


A másik része pedig nem akar begyöpösödni, így érdekli a világ, az új dolgok, ezért fejlesztik magukat, és szerintem ez sem a másnak való megfelelés kategóriája.

2017. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!