Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Való Világban azért csak...

A Való Világban azért csak férfiak és fogyatékos nők nyerhetnek bármit is,mert elsősorban nők nézik a műsort,akik leginkább ilyenekre szavaznak?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam,h valóságshowkat szinte mind férfiak nyerték meg, vagy ha nagyritkán nő volt, akkor az valamilyen fogyatékossággal rendelkezett. Most is egy ilyet futtatnak a vv10-ben.

Mivel többségében nők nézik az ilyen műsorokat,ők ugye leginkább fiúkra szavaznak('mert azok olyan helyesek'). Ha mondjuk van egy kicsit önállóbb,talpraesettebb,csinosabb nő,az biztos nem fog nyerni. Most nem is csak ezt a konkrét széráit kell nézni, mert itt nagyon gyenge a felhozatal, de azon se lepődnék meg,ha még ezen belül is a legnyomibbal nyeretnék meg ezzel Vivivel,aki bekamuzott egy #metoo-t ,h figyeljenek rá (és pont a nők elleni erőszak világnapján tette,micsoda véletlen egybeesés:D), az ilyen nyomikra valahogy nem irigyek a női nézők,hanem megsajnálják őket, úgyhogy ha nő vagy akkor csak annyi a teendő,h játszod a fogyatékost, az áldozati bárányt, szánalmat csikarsz ki a nézőkből és akkor megnyerheted.



2021. jan. 31. 09:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megfigyeled, mindent férfiak nyernek a tévében, nemcsak a VV-t. Az összes sztárcsináló, tehetségkutató műsor esetében is ugyanez a helyzet, ritka mikor nő nyer.


Szerintem az a magyarázata hogy ez az ország még mindig ott tart, hogy egy nő nem ér annyit mint egy férfi, ezáltal kevesebb tiszteletet és szavazatot kap." +1 Ez a magyarázat. Én rengeteg férfi kommentet is láttam anno a való világ facebook oldalán. Azt vettem észre, hogy teljesen más megítélés alá esik, ha pl. egy nőt nem mutatnak takarítani, mint az hogy egy férfi ténylegesen tróger és nem csinál semmit. A nőt keresztre feszítik még a női kommentelők is. Alekoszt meg nem hiszem, hogy nők szavazták meg, ez inkább férfiaknak jött be, haha érdekes figura, haha piál napközben (alkeszek országa vagyunk), közben egy súlyosan beteg emberről van szó.

2021. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor még az Alekosz volt benne (kb ennyit tudok az egész vv-ről), és mindig tőle idézgettek, a lányok már akkor is mondták, hogy gáz az a műsor." Ezt nem is olvastam, amikor Alekosz-jelenségről írtamm. :)
2021. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utálom ha azt kell mondanom, h na ugye megmondtam.

Már egy hónappal ezelőtt az volt a tippem,h a metoo csajjal nyeretik meg, és láss csodát...

2021. márc. 2. 19:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nyert nő, mert a mai, modern nőben benne van a girlpower, és ha választani kéne, hogy ki nyerje meg, és a férfi mellett nem szól ütős érv, a nő mellett meg ellenérv, akkor a nő bizony nőre fog szavazni. Így gondolkodva vagy több nő nézi, vagy változtak a nők. Szerintem. De ezen én is sokat gondolkodtam, az előzőt is meg ezt is nő nyerte. Bár nem tudom, szerintem az ideiben nem is volt nagyon értelmes nő, aki megnyerhette volna, viszont a Robi egy teljesen normális srác volt. Miért nem ő nyert? Kérdem én.
2021. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mert a Robi csak simán bisex volt,ami nem olyan erős brand, mint a metoo.
2021. márc. 3. 07:47
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Jaj, el ne higgyétek már, hogy tényleg valós emberek szavazatai döntenek. Előre meg van írva az egész.
2021. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy létezik egy szerkesztői munka, és olyan jeleneteket mutatnak, amik befolyásolják a nézőt, tudatosan szerethetővé/utálhatóvá teszik a szereplőket, és így nagyjából tényleg nem nagy meglepetés, hogy kik lesznek a befutók, attól nem hinném, hogy az elején már fix, hogy ki fog nyerni. :) Szerintem senkinek nem volt meglepő, hogy Gina és Renátó hamar kiestek, pl. Bálint meg sokáig maradt. Nem kell ahhoz bundának lennie, hogy nagyjából kiszámítható legyen.
2021. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Én azon csodálkozom, hogy ezt a fosadékot még nézi valaki.
2021. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!