Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hülyeségeket csináljak?

Milyen hülyeségeket csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szinte mindenki aki ismer azt mondja, hogy olyan merev, meg komoly vagyok és hogy jó lenne, ha egy kicsit elengedném magam. Úgy érzem emiatt nem igazán kedvelnek az emberek. Miket csinálhatnék? Hogyan kéne beszélnem az emberekkel, hogy ne egy besavanyodott személynek tituláljanak?

2021. febr. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolod, hogy nem veled hanem a többiekkel van baj? Tényleg egy olyan közösséghez akarsz tartozni, ahol nem fogadnak el úgy, amilyen vagy?
2021. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És Te jól érzed magad a bőrödben?

Mert ha igen, akkor mások kedvéért ne változz. Keress olyan embereket, akik kedvelnek így, ahogy vagy.


Ha viszont belül nem érzed jól magad, szeretnél lazulni, nyitottabb, lazább lenni, akkor változtass. Hogy hogyan, azt nem tudom:)

De először ezt a kérdést tisztázd le.

2021. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Többször is éreztem már azt, hogy szeretnék ilyen lenni, felszabadultabban gondolkodni, meg cselekedni, de egyszerűen nincs igazán kivel hülyülni és nem is vagyok nagyon sikeres barátkozás terén.
2021. febr. 1. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán magamtól vagyok hülye. Éneklek és táncolok az utcán, baromságokon nevetek és élvezem.
2021. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem jön a személyiségedből, akkor teljesen felesleges erőltetni, mert nem is lenne őszinte és ezt még ha nem is tudatosan, de a legtöbb ember megérzi.


Annak idején én is sokszor megkaptam, hogy túl komoly vagyok az aktuális koromhoz képest. Sosem zavart ez igazán. Persze elgondolkodtatott, néha kicsit bántott. De mélyen azért nem érintett. Voltak barátaim és vannak is így 30-on túl is. Mindig én voltam a társaság tyúkanyója, aki vigyázott másokra hogy túl nagy hülyeséget ne csináljanak. Nagyon jókat tudtam nevetni de nem én voltam a fő poéngyáros, viszont nagyon jól esett hogy komoly kérdések esetén hozzám fordultak, illetve a társaságban is döntő szavam volt ha komoly volt a téma. Egyfajta véleményvezér szerepet töltöttem be. Persze nem abban, hogy hova menjünk bulizni, hanem mondjuk - hogy példát is mondjak - amikor a fél osztály azon vitatkozott milyen kosztümöt válasszunk és teljesen megrekedt a vita akkor az én objektív meglátásaim vitték előre a dolgot és hallgattak rám. Én ezekben megtaláltam önmagam és jól esett hogy ennyire bíznak bennem.


Békülj ki önmagaddal és lásd meg a jó dolgokat. Nem lehet mindenki a társaság középpontja, de a legnagyobb szürke egérnek is lehet fontos szerepe és lehetnek élethosszig tartó barátságaik.

2021. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!