Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 11éves gyerek egésznap...

Ha egy 11éves gyerek egésznap a gép elött üll és közben ordibál és beszél a gépnek hülyeségeket az normális? Mit csináljak vele? Mert anyám nem képes rászolni? Pszichológus kellene neki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy kis nevelés. :D Tegnap volt a nagyfiúk c film egy vicces vígjáték és van benne hasonló probléma. :D Nézd meg és kapsz rá pár tanácsot. :D
2015. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
mikor nincs otthon el kel tüntetni a gépet ,különben olyan lesz mint én és az nem tanácsos
2015. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%
Ismeros eset. Nem kell neki semmi! Hanem egyszeruen szabalyokat epiteni neki. Elvrnni kiranduli vagy focizni/vasarolni. Kikapcsoldna o is! Es normalisan leulni es elbeszelgetni vele errol a temarol!:)
2015. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem ért annyira a szgéphez, h tudja, h a tápot kilehet nyomni, akkor nyomd ki. ha te se értesz hozzá, akkor megmondom, h többnyire a gépház hátsó felén van a tetejénél, ahol belemegy az a kábel, amivel össze van kötve a gép a konektorral. vagy az is egy megoldás, hogy ezt a kábelt dugod el. ezzel mondjuk csak akkor érhetsz el eredményt, ha a kezdeti káromkodáshullámot valami értelmes elfoglaltsággal tudod csitítani. hátha ettől rájön, h nem csak a szgéppel tudja magát lefoglalni. a káromkodással viszont nem tudom mit tudnál kezdeni
2015. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
semmi probléma még gyerek had csinálja
2015. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nevelni kellett volna...
2015. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Az előzőknek üzenem: Ha egyik-napról a másikra megvonják tőle a gépet olyan elvonási tünetei lesznek, hogy egy kemény drogos is elbújna mellőle!

Szóval semmiképp se tiltsd el teljesen. Hanem fokozatosan szoktasd le a gépről. Persze az elvett időt töltsd ki vele mással. Pl menjetek biciklizni amíg jó az idő, vagy focizni, úszni. Esetleg társasozz vele. Tök mindegy mit csak tereld el a figyelmét, hogy ne kapjon dührohamot amiért nem gépezhet.


Hosszú folyamat, de kitartással menni fog. Sajnos ő már szenvedélybeteg, ezt nem lehet másként kezelni.

2015. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kb ilyen reakció várható, ha hirtelen eltűnik a gép, főleg, ha már most ordibál:

https://www.youtube.com/watch?v=LaVIDp6ykYA

2015. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
De miket beszél vele? Én is mondogatok olyat neki, hogy "de rohadt lassú vagy".
2015. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 6-ik válaszolónak teljesen igaza van.

Tulajdonképpen én is valahogy ezt szerettem volna leírni, de akkor már fölösleges:)

2015. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!