Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Hülyeséget...

Mit csináljak? Hülyeséget csináltam és nem tudom hogy mondjam el anyuéknak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 11 hetes terhes és nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek.Nagyon jó velük a viszonyom nagyon szeretem őket és ők is engem.Egy nagyon összetartó család vagyunk.Mindent meglehet beszélni velük.Csináltam egy hülyeséget ami következménye itt van a hasamba.Anya többször megkérdezte nem e akarok elmondani neki valamit és én gyáva módon mindig azt mondtam hogy nem és most nem tudom mit csináljak.Ráadásul anya nem rég jelentette be hogy 4 hónapos terhes.Aminek nagyon örülünk a testvéreimmel,de már végképp nem tudom hogy mondjam el.segitsetek!!

2015. márc. 19. 15:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az oromapa 2 c. film jutott eszembe :-). Ha ez igaz, akkor nyilvan te is tudod, h mielobb el kell mondanod, plane h nem tudom mi a terved a babaval. Elvetetni mar nem sokaig lehet, ha nem akarod megszulni. Ha megakarod, anyadek nyakara akkor plane van kozuk hozza, szoval vallad a kovetkezmenyeit a tetteidnek! itt az ideje h felnolj!
2015. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
32%
Ha el akarod vetetni most kell, még kb 1 heted van rá max! Ne cseszd el ilyen korán az életed, még tanulnod kellene.
2015. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Hát ez kemény.

Ezt nem úszhatod meg, minél tovább halogatod, annál rosszabb. Tesóid mekkorák? Talán segíthetnek.

2015. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
de mit csináljak??most nagy az öröm anya ma mondta hogy babát vár és nem akarom hogy baj legyen.istenem,most is tanulnom kellene de nem tudok nincs annyi bátorságom hogy elmondjam.nem tudom mi legyen a babával nem is akarom elvetetni mert az emberölés de nem tudom hogy képes leszek e örökbe adni ha megszületik,ráadásul majd egyidős lenne a testvéremmel.
2015. márc. 19. 15:37
 5/35 A kérdező kommentje:
3 an vagyunk tesók én vagyok a legidősebb van egy húgom ő 13 éves és egy öcsém aki 8 és a negyedik tesóm ami anya pocijában van.
2015. márc. 19. 15:39
 6/35 A kérdező kommentje:
anya is korán kezdte 20 éves volt mikor terhes lett velem bár ő már férjnél volt apával.egyenlőre még nem látszódik a doki szerint egészséges a baba jó helyre tapadt jó szívműködése van a babának.
2015. márc. 19. 15:42
 7/35 anonim ***** válasza:
28%
Valakinek el kell mondanod. Nagyszülők? Nagynéni, nagybácsi? Bárki? Innen mi nem segíthetünk túl sokat. Annak nagyon örülök, hogy nem akarod elvetetni.
2015. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
A te babádról írtál, hogy jól van? Voltál orvosnál?
2015. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb el kell mondanod, nagyon nehéz lesz de utána megkönnyebülsz, állj elé és mond el. Ha szóban nem akkor írásban.
2015. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%

Nekem pl fura,h a doki szülői engedély nélkül vizsgált meg.Nálunk itt ahol lakom 18 éves korig engedély kell..

Egyébként meg gratulálok,hogy a farokhoz már elég nagy vagy de ahhoz már nem,hogy elmond anyádéknak....

2015. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!