Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak? Kinek...

Most mit csináljak? Kinek szóljak? Nagyon nagy hülyeséget csináltam tudom.

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszer is és ittam alkoholt mert nagyon ideges voltam és egyedül vaygok a babaval es most nagyon rosszul vagyok, 20eves vagyok lany
2019. jan. 8. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a párodnak vagy a szüleidnek, hogy menjenek hozzád segíteni..Amúgy nem tudom milyen gyógyszert vettél be,de baba mellett se gyógyszert túladagolni,se inni nem kéne.


Amúgy nem túl életszerű, hogy rosszul vagy és közben itt írogatsz,spiccen és begyógyszerezve miközben a babád gondolom alszik.

2019. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Hívjál át valakit a babához,magadnak meg hívj mentőt!
2019. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Ha van bármilyen barátod/haverod,aki át tud menni,akkor annak.

De ha egyre rosszabbul érzed magad,akkor azonnal mentő!

A lényeg,hogy biztonságban tudd magatokat.

Nem tudom mennyire lehetsz rosszul,de ha arra van erőd,akkor mindenképpen nyitsd ki az ajtot,hogyha mentöre lenne szükség,akkor tudjanak minnél gyorsabban bemenni.

2019. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hívj mentőt, rólad és a gyerekről is gondoskodnak.
2019. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamu szaga van.

De ha igaz bármilyen ismerősöd hívd fel azonnal és mondd meg hogy rosszul vagy és félted a picit.

Ha nem szeretnéd elmondani miért nem kell. Nem tudod. Holbao orvoshoz mész de biztonságban éreznéd a babád jkbban ha valaki átmenne és nállad töltené az estét. Ha gyermeket vállalsz ő az első felejtsd el az ilyeneket !

2019. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok begyoyyszerezve csak vettem be gyogyszert.. es utana ittam is most meg kezdek rossul lenni
2019. jan. 8. 22:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit vettél be és mennyit ittál?
2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert vettél be?
2019. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hanytasd meg magad gyorsan es igyal hideg vizet! Valakit hivj at, minel elobb!! Ajtot hagyd nyitva
2019. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
🤣🤣🤣És előbb jut eszedbe ide írogatni, mint anyádat vagy a pasikád felhívni??
2019. jan. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!