Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kommunikációs készséget...

A kommunikációs készséget hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet csöndes vagyok nehezen megy a kommunikáció, szinte sehogy se, ha beszélnem kell frusztráltnak érzem magam, de ezen változtatni szeretnék. Itt is úgy van hogy minél többet gyakoroljuk annál jobb lesz?

Van egy haverom múltkor messengeren videobeszélgettünk, elég ritkán, szinte nem is szoktam így beszélni senkivel, nem szeretek. De felajánlotta haverom hogy dumálgathatunk így. Gondolom ez egy jó lehetőség lenne hogy fejlesszem a kommunikációm. De így is fejleszthető ha így kommunikál az ember?


Na meg olvasni kell sokat, irodalmat hogy legyen szókincsem ezzel is összefügg?


2021. febr. 2. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szertintem ne izélj ezen! Régen én is ilyen voltam, de aztán, mikor eljött a hogyishívják időszaka, minden megváltozott, és azóta lehet ez, vagy az, már nem okoz gondot a kommunáció.
2021. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Úgy, hogy minél többet kell kommunikálni, beszélni, előadni. Érdemes akár szoktlanabb témáról is, amikben kevésbé vagy jártas.

Az olvasás a szókincsben meg kifejezőkészségben segíthet, de abban nem, hogy meg merj szólalni és ki is merd mondani azt, amit gondolsz.


Amúgy meg nem kell mindenkinek kommunikációs zseninek lenni, főleg, ha még a munkád sem követeli meg.

2021. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!