Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom fejleszteni a...

Hogyan tudom fejleszteni a kommunikációs és szociális készségeimet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a szavak embere és nehezen ismerkedem. Az egész szóbeli dolgok nehezen mennek.Elméleti ember vagyok.

2017. szept. 9. 15:33
 1/3 anonim válasza:
Tudom, hogy ez nem olyan egyszerű, de ha változtatni szeretnél, csak rajtad múlik. Lépj ki a komfortzónádból, és a lakásból. Ismerkedj. Ha iskolába jársz még, könnyű dolgod van, ott lehet a legkönnyebben emberekkel kommunikálni és ismerkedni. Ha már dolgozol, akkor lehet a munkatársak felé nyitni, esetleg olyan állást keresni, ahol folyamatosan emberekkel foglalkozhatsz. Pár hónapot dolgoztam értékesítőként és nagyon hasznos volt, emberileg sokat fejlesztett. (Bár maga a munka annyira nem tetszett, de sok készséget elsajátíthattam, amit más területen pl. egy irodában ülve nem kaphattam volna meg.)
2017. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmondom, ha ráírsz.
2017. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz fel youtubeon a Tanulom Magam csatornára. A srác ajánl pár könyvet a videóiban és általában ilyesmiről van benne szó. (Tudom nem nagy segítség de talán innen jobban tudod segíteni magad)
2017. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!