Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz a nők egy része 40...

Miért lesz a nők egy része 40 éves korukra rosszindulatú banya?

Figyelt kérdés

17 éves lányként kérdezem, észrevettem, hogy a férfi tanárok sokkal normálisabbak, a boltosok, az orvosok...stb. mindenki. (Nem a kinézetem miatt, nem vagyok csinos)

A nők miért válnak 40es korukra rosszindulatúvá és zsémbessé?


2021. febr. 3. 08:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Sunshinedoll, a fszfóbiádat még nem próbáltad kezeltetni? Téged vagy az apád vert, vagy nem tudom, de klinikai eset már a férfigyűlöleted.
2021. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amiert a ferfiak egy rsze is.
2021. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem meg a 40 éves nők jópofiznak... 17/F Nézőpont kérdése.
2021. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
majd meglátod
2021. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

Csodálkozom hogy ezt nem írta még senki, ami (szerintem) a legvalószínűbb magyarázat: Hormonok.


Plusz, a magyar, kiégett, megfáradt életút, valamint az hogy egyre ritkábbak a klasszikus értékek mint régen a család és az összetartás

2021. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert már akkorra tönkrement az életük és boldogtalanok.
2021. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert addigra megtapasztalják, hogy az álmai nem valósulnak meg, vagy nem úgy, ahogyan.
2021. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, én jóindulatú banya vagyok :D

off: rettentően rühellem az olyan kommenteket, mint a 4-esé, aki egy tini kérdésére csak a „neked tanulnod kellene ehelyett” közhelyet képes puffogtatni. Akkor te miért nem dolgozol kommentelés helyett? Egyébként meg most is tanul, tanulja az egész világot, feltett egy kérdést valamivel kapcsolatban, amit nem ért, és gyűjti a véleményeket. Ha ez nem tanulás, akkor mi (attól függetlenül, hogy a premisszával többen nem értünk egyet).

2021. febr. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16%

a 11/18-nek teljesen igaza van. És nem csak Sunshinedollra vonatkozik.

Tele van az oldal ilyen 30 +-os férfigyűlölő átlagos képességű beképzelt nővel, akik érvelni nemigen tudnak, csak nagy szájjal okoskodni. rohadt unalmas már.

menjetek el pszichológushoz, fogyjatok le stb.


a kérdésre válaszolva:


Magyarországon a többség bunkó, egy nőnél ehhez hozzáadódik az öregedés miatti frusztráció is, hiszen minden férfinak a 20 év körüli lányok jönnek be.

ehhez hozzáadódik a súlyfeleslegük (a jó alakú 30 feletti nő fehér holló kategória), esetleg pár sikertelen kapcsolat, válás.


egyébként meg azért is vicces szánsájnka hozzászólásra, mert kb. az a típus, aki a kérdező leírt :D még ha fiatalabb is..állítólag.


már ne haragudj, de attól, hogy idősebb vagy, és mondjuk elvégeztél egy főiskolát, még nem biztos, hogy értelmesebb vagy, mint egy 17 éves "fruska".

az átlag magyar 30-40 éves (humán) diplomás nő teljesen átlagos szellemi képességekkel rendelkezik.

mérnök területen dolgozom, és tudnék mesélni a beképzelt "intelligens" diplomás női ügyfeleinkről, akik a legegyszerűbb dolgokat sem képeseket megérteni.

2021. febr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%
#19 Az, hogy nem kedveljük a tinikre nyálcsorgató negyvenes kanokat, nem azért van, mert annyira irigyek vagyunk, hanem mert még emlékszünk, milyen volt tiniként szembesülni velük, és mennyire kínosnak láttuk a viselkedésüket. Hidd el, hogy élmény kinőni abból a korból, amikor bejövünk nekik.
2021. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!