Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha talált diákigazolványt...

Ha talált diákigazolványt vittem vissza, akkor szerintetek jól tettem , hogy nem kértem pénzt, hanem csak egy üdítőt fogadtam el?

Figyelt kérdés
Kérdezte az anyuka, hogy mivel tartozik.

#jutalom #megtalálás #becsületes #megtaláló #talált igazolvány #visszavitte
2021. febr. 3. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Üdítőt sem kértem volna, viszont nem is vittem volna házhoz.
2021. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Miért kéne ezért pénzt adni?

Gimiben én is találtam a buszon egyet, két utcával arrébb lakott az illető, ismertem is, átvittem, egy köszit kaptam, nem is vártam többet.

2021. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy jól tetted
2021. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nevezik tisztességnek.
2021. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Jól tetted, nagyon helytelen lett volna bármit is kérni. Ha magától adja valaki, akkor elfogadod, de talált tárgyért kérni nem illik semmit sem.
2021. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Miért vársz el bármit is ezért a jelentéktelen minimumért, hogy megtalálsz valamit, ami nem a tiéd és visszaadod annak, akié? Jól tetted ugyan, de nincs benne semmi elismerésre méltó, teljesen minimum.
2021. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy tök új Iphonet találtam, nem akarták elhinni, mikor csörögtem nekik, hogy hogy juttathatom vissza. :D Akartak pénzt adni, de nem fogadtam el.
2021. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Én ha úgy tudom hogy hasznot húzhatok belőle visszaviszem, ha nem akkor otthagyom.
2021. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Több ismerős kérdezte, hogy miért nem kértem pénzt.Ezért kérdezem.Kíváncsi voltam a véleményekre.
2021. febr. 3. 17:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Lett volna képed két ezret kérni? Na ugye. Egyébként én sem vittembvolna házhoz. Max, ha közel van bedobom a posta ládájába.
2021. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!