Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik helyeslik a tolvajok...

Akik helyeslik a tolvajok "munkásságát", azokat az sem zavarná, ha valaki tőlük lopna?

Figyelt kérdés

Elég furcsa dolgot vettem észre egy ideje. Ha valahol hírt adnak pl. bolti lopásról, akkor sokan helyeselnek, hogy milyen jól tette. Általában azzal indokolják, hogy "a boltnak úgyis sok pénze van", esetleg "a politikusok is lopnak". Na de ha ezektől az emberektől lopna valaki, akkor ugyanez lenne a véleményük?

Számomra megdöbbentő, hogy egyeseknek ennyire természetes ez, mert hogy "más is lop", meg "van aki rosszabbat is csinált már".


2021. febr. 3. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
De igen, akkor már fel lennének háborodva. Csak addig helyeslik, amíg mást ér a kár.
2021. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Irigység.

Ebben világelsők vagyunk.

2021. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
A bolt meg tőled lop 27%-os áfa címen. Mintha anyád nyugdiját kukába dobnád... Miért? Ez általános forgalmi adó. Ezt ki kell préselni a parasztbol. Üzenem a cigányozónak...
2021. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem, akkor ők lennének az elsők akik rendőrért kiáltanának.
2021. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
A hamis akciokrol nem beszélve. Nem az árat csökkentik, hanem nagyobbat írnak föle és azt huzzák át. Szintén a cigányosnak!
2021. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem, hogy ezek az emberek nincsenek tudatában annak, hogy ezzel valós kárt okoznak(főleg mi lenne, ha mindenki így viselkedne), vagy csak a lelkiismeretüket próbálják nyugtatni ezekkel a szövegelésekkel?
2021. febr. 3. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Lehet élni becsületesen is, de akkor a vájog putriban halsz meg. Mert rádszakad.


Az összes gazdag első milliója lopással jött össze. Értem?


Itt, ebben az országban, ahol a versenyképes fizetés 120 ezer, okoskodni kell. A hülye meg haljon meg

2021. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

Lehet játszani az álszentet.

Ezért van lyukas zoknid.

2021. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem rossz az ismerősi köröd, én sosem hallottam eddig iylet a környezetemben.
2021. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem írtam egy szóval sem, hogy az ismerőseim mondják, ezt csak te spekuláltad.

Én arra gondoltam, amikor hírportálokon megjelenik egy ilyen cikk, és kommentálnak az emberek(facebook).

2021. febr. 4. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!