Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet férfi létemre ilyen...

Lehet férfi létemre ilyen ázsiai "ferde" szemet csináltatni plasztikai sebésszel?⬇️

Figyelt kérdés
Nagyon tetszene férfi létemre ez a ferde szem ami a kínaiaknak/Koreaiaknak is van.

2021. febr. 4. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pénz kérdése, ne attol fugg h mi van a labad kozt.
2021. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem lehet meg birják oldani de nem tudom de sztem biztos nem olcsó
2021. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem hallottam, csak azt, hogy az ázsiai nők európai szemeket csináltatnak maguknak. Viszont akkor elvileg fordítva is működhet a dolog. Egyszerűbb lenne, ha írnál emailt pár sebésznek. Valamit csak válaszolnak majd. De amúgy ne csodálkozz, ha esetleg ferde szemmel néznek rád. :D
2021. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Csúnyán nézne ki
2021. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Abba belegondoltál, hogy ha a végeredmény esetleg marhára nem olyan lesz, amit te elképzeltél, akkor lehet, hogy nem lehet majd visszacsinálni?
2021. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
37%
Mások etnikuma és kultúrája nem azért van, hogy te azt magukra aggassák jópofaságból. Pláne abban a világban ahol az európai szépségideálnak nem megfelelő embereket negatív megkülönböztetés éri, pontosan azok miatt a vonások miatt, amivel te felvágni akarsz. Természetesen a külső jegyekkel járó rasszizmust és negatív megkülönböztetést biztos nem kéred, és nem is fogod megkapni, mert nyilván nem vagy ázsiai, hanem fehér. Látod ebben a problémát? A kelet-ázsiai gúnyolják a szeme miatt, téged sosem fognak, éppen ezért ízléstelen dolog ilyet csinálni.
2021. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg azt a sok elcseszett plasztikat, amit valoban penzes, hires embereken vegeztek. Na ezert nem vagnek bele. Maskulonben ertem. De ez nem egy ruha, amit elszabnak, masikat veszel.
2021. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Aztán a szemed felett tornyosuló homlokcsontodat is be kéne öblösre mélyíteni, az orrodat is laposabbra kéne vágni, a járomcsontot megtoldani, a karakteres arcélből és lóalakú fejformából csontplasztikán vágatni, europidkám... Parókát se felejtsd! Ezék nélkül annyi lesz, mintha hunyorognál. Hunyorgó európai.
2021. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha meg tudod fizetni...
2021. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz dokit, aki megcsinálja, és kifizeted, akkor bármit lehet. De szerintem nem érdemes, egyáltalán nem biztos, hogy jól fogsz kinézni egy ilyen műtét után. Van olyan, aki fehér pasi létére ázsiaira próbálta átszabatni magát, de szerintem nem lett valami szép a végeredmény:

[link]

2021. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!