Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel egyetértetek?

Ezzel egyetértetek?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy az emberek (tisztelet a kivételnek, mert az mindig van) hajtják a saját igazukat. Nem tudom, de hiába mondják, hogy legyen saját véleményed, meg saját személyiséged, meg merj másnak lenni. De ha nem úgy vagy más, ahogyan azt ők elképzelik, akkor unszimpatikus ember vagy. Egyszóval rohadtul nem toleránsak az emberek ha a világnézetről, személyiségről van szó. Van egy szűk skála (ami persze egyénenként eltérő lehet), és ha abban nem vagy benne, akkor hiába nem ártassz te senkinek, már torzult látásmódú ember vagy. Magában csak azzal, hogy máshogy gondolkodsz. Nyitottnak hiszik magukat, büszkék a nyitotrságukra, közben pedig egy korlátozott nyittotságban élnek.


Van szavazás, de persze bőven is ki lehet fejteni a véleményeket. :)



2021. febr. 4. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb barátom/ismerősöm nem ért egyet az én világnézetemmel, ami elég radikális. Ettől függetlenül ez még nem jelent problémát, mivel én is tudom, és ők is tudják, hogy nem ez a mérvadó.
2021. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Részben igazad van de azért nem mindenki ilyen szűk látókörű
2021. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2-es szerinted mi az arány, ha meg tudod ítélni, akkor szerinted mekkora része ilyen az embereknek?

2021. febr. 4. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Fele-fele szerintem
2021. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azért nem értek egyet, mert azzal, hogy azt mondom légy önmagad nem azt mondom, hogy akkor kedvelni foglak, hanem azt, hogy ne verj át hamis álarcokkal.

A nyitottságot pedig nem zárja ki, hogy csak kevés embertípussal akarok valamilyen kapcsolatot folytatni, amíg a többit nem ítélem el, hanem szimplán nem akarom megismerni.

2021. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!