Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen számotokra a "jó fej"...

Milyen számotokra a "jó fej" ember?

Figyelt kérdés
Mi különbözteti meg a jó fej embert a rossz fejtől? Az érdekelne, hogy hogyan írnátok le ezeket az embereket, milyen tulajdonságaik vannak? Pl. amikor még nem ismeritek egymást és csak ismerkedtek, vagy amikor már hosszabb ideje ismeritek egymást.
2021. febr. 6. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmosolyogtat, meglep, hogy hamar egy hullámon lehet vele lenni, meglep hogy találókat mond, jol ráhibáz dolgokra, jo vele lenni, feltölt es ha faradt nyúgös vagy sem lefáraszt, meg ignorálnád, hanem tiszteletben is tart, nem sértőtget be nincsenek kisebbsegi komplexusai, barmikor ott folytatjátok ahol abbahagytátok, nem lesz "sok"sem.
2021. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a szavahihető, megbízható embereket, akiknek van humoruk, rendben az önértékelésük és nem panaszkodnak folyton.

Akik a problémákat megoldandó feladatnak tekintik és a poharat félig telinek.

2021. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az ember a jófej akivel lehet beszélgetni és kedves a másikkal. Aki, meg ilyen ellenségesebb rosszindulatúbb az a rosszfej
2021. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó fej: kezdeményező, kedves, lehet vele jókat beszélgetni, alkalmazkodik másokhoz, érti a viccet.

Rossz fej: mindenkiben a rosszat látja, ok nélkül goromba, csak akkor keres ha kell valami, túl sokat panaszkodik.

2021. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Laza,de őszinte.Nem csak üresen jópofáskodó.És persze nem rosszindulatú.Volt egy ilyen főnököm,mindenki bírta.
2021. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jóindulató, elfogadó, toleráns, nem ítélkezik, nem kötekszik, sem előttem sem a hátam mögött.
2021. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!