Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Miben nyilvánul meg...

Hölgyek! Miben nyilvánul meg a nőiességetek?

Figyelt kérdés

Itt most nem a látható, biológiai dolgokra gondolok,hanem arra, hogy mitől vagytok ti nők?

Ha mondjuk megtaláljátok a férfit, aki mindenben megfelel nektek, akkor ti mit tudtok neki nyújtani, mi az amire számíthat tőletek, mint nőktől?


Ha a korotokat megírjátok azt megköszönöm.



2021. febr. 7. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Én pédául bármiben segítek neki szó nélkül,bármit meg tud velem beszélni (ami bántja esetleg),jókat főzök😉
2021. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
34 vagyok
2021. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Erre én is kíváncsi vagyok, nagyon jó kérdés.


(Bocs OP, hogy nem tettem sokat a dologhoz)

2021. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
An most as, hogy ki mitől nő és, hogy ki mit tud nyújtani egy kapcsolatban a másik fél számára, az két teljesen más kérdés.
2021. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

A párkapcsolatomban az egyedüli dolog, amiben különösebben megnyilvánul, hogy nő vagyok, az a külső vonzalom és ezáltal a szex. Az, hogy sok a közös érdeklődésünk, az nemtől független. Az, hogy milyen céljaink vannak, az nemtől független. Lehetne még sorolni, de gondolom érted.

A #4-es válaszoló fogalmazta meg, hogy miért hibás a megfogalmazásod. Én, magamat, mint jellemet tudom nyújtani, aminek csak egy része, hogy nő vagyok és nem fordítva.

23/L

2021. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Gondoskodom róla.

Nehézségben is mellette állok, támogatom.

Előrébb helyezem mindenkinél az életemben.

Bármit megteszek neki az ágyban.

Törekszem rá, hogy büszke lehessen rám.

2021. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

Én nem sok nőeisséget tudok felfedezni magamban.

Nem kényeskedek, nem dobálom a hajam, nem pucsítok, nem nyomom ki a mellem.

Nem tudok főzni és hatszor annyit keresek, mint a férjem.

2021. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ma amikor már a nemi szerepek összemosódtak vagy felcserélődtek felesleges lenne olyan dolgokat említeni mint a gondoskodás, főzés, takarítás stb...hiszen ezek mind a két nemhez köthetőek.


Nekem az egyik szeretet nyelvem az ha főzök a másikra vagy ételt csomagolok neki. Sokszor túl gondoskodó is vagyok (pl rendszeresen ápolom a kedvesem arcát különféle termékekkel stb) pakolok rendben tartom a lakást. De azt nem hinném hogy ezek a tulajdonságok a nőiségemhez kapcsolódnának. Egyszerűen csak a jellememből fakadnak.

Ahogy az is hogy meghallgatom a másik búját baját és intuitív módon tudok neki tanácsokat adni.

Külsőségekben persze azért elég erősen megmutatkozik a nőiségem de kb csak ennyi. Nem vagyok az a kifejezetten lágy jellem. A kapcsolataimban általában mindig én vagyok a dominans fél de ez magában hordozza a másikról való teljes gondoskodást is. Barátsagokban is ez a helyzet nem csak a parkapcsolatomban.

2021. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom itt most külsőségekre gondolsz, szóval: hosszú hajam van, vékony vagyok, viszonylag alacsony vagyok, hosszú körmeim vannak. Ezektől érzem magam nőnek, nőiesnek.

Hogy mondjuk emocionálisan mit tudok egy férfinak nyújtani, az meg már teljesen más kategória.

19/N

2021. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
Olyan nő kellene nekem is mint egyes meg hatos. Természetesen viszonzok mindent nem csak elvárom.
2021. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!