Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a hajam az egyetlen ami a nőiességemet/ önbizalmamat adja?

Figyelt kérdés
az alakom elég fiús sajnos...a hajam derékig ér majdnem, ebbe kapaszkodok úgymond ha szexinek akarom érezni magam.. de fél éve befestettem sötétzöldre.. imádom, viszont sokat bámulnak miatta az emberek ami meg nagyon elveszi az önbizalmam
2018. aug. 10. 11:29
 1/10 Flagstaff ***** válasza:
36%
Tehát ha megnézik azt a testrészedet, amelytől szexinek és szépnek érzed magad, ráadásul jó feltűnően ki is hangsúlyozod, az ELVESZI az önbizalmadat? Nem, nem normális. Ettől kéne a csillagos égig nőjön az önbizalmad, mert más is észreveszi, hogy szép a hajad, másnak is tetszik, ezért nézik. Ez jó dolog.
2018. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Sötétzöld haj eléggé feltünö! Nem értem,miért csodálkozol,ha megbámulnak?
2018. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha neked csak a hajad adja az önbizalmadat, akkor neked alig van önbizalmad és az sem áll biztos alapokon. Gondolj bele, bármi történhet a hajaddal, egy betegség miatt megritkulhat, elkezdhet törni annyira, hogy le kell vágatni belőle sokat, akkor mi lesz az önbizalmaddal? Ennek elsősorban belülről kéne jönnie. Ettől függetlenül örülhetsz a szép hosszú hajadnak, de ne erre alapozd a nőiességedet/önbizalmadat!
2018. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Már maga az a nem normális, hogy így gondolkozol.


A haj csak a legminimálisabb egy nőiesség kérdésében.


Nem tudsz már mit kezdeni magaddal, hogy saját magadból madárijesztőt csinálsz? Divat ide-divat oda.

2018. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Elég szomorú, ha a hajad - ami SEMMI - ad önbizalmat.


Nekem pont a hajam az, amit változtatgatok, rövd, hosszabb, stb, mert nem attól leszek szexi.


És a hosszú, lógó haj pont semmilyen, egy vagány rövidebb sokkal szexibbé tesz bárkit, mint a "derékig lógó".

2018. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Én is szerettem a hajamat, ez volt az egyetlen, amitől igazán jól és nőnek éreztem magam a bőrömben...

De sajnos a kemoterápia miatt alig 3 hét alatt kihullott, most tök kopasz vagyok...

Szerinted most hogyan érzem magam?

Ne ettől függjön az önbizalmad!

2018. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A fiús de vékony alkat rengeteg srácnak bejön egyáltalán nem kéne rosszul érezned miatta magad
2018. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fura, mert aki ezt megteszi 8sötétzöld haj), eddig totál úgy nézett ki számomra, mint akinek van önbizalma.

Megoldás: mosd ki a festéket, legyen eredeti színű a hajad. Biztos van más tulajdonságod, ami jó még,építs arra.

Hányas lábad van?

2018. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra már alapból az nem normális, hogy a külsődből meríted az önbizalmad..
2018. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!