Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor van az, amikor egy nő a...

Mikor van az, amikor egy nő a nőiességével - vagy csupán amiatt hogy nő - visszaél vele, olyannyira hogy átlép vele egy bizonyos határt, hogy az már szemforgató, esetleg botrányos?

Figyelt kérdés
Mindkét nemből várom a véleményeket.

2020. jún. 26. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor egy nő r*banc. Nem tartja tiszteletben más kapcsolatát, annyira nem hogy tönkreteszi a párt. Persze tudom, itt azért a pasi közreműködése is kell, de ezeket a nőket én ki nem állhatom. Ők azok a tipikus önbizalomhiányos nők, akiket apuka elhagyott, visszaigazolást várnak a férfiaktól a kirívó, félmeztelen fotóikra, élvezik hogy csorgatják rájuk a nyálukat, ettől többnek érzik magukat. Pedig valójában szeret hiányos r*bik, akikbe csak rosszindulat szorult.
2020. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem bármilyen olyan szituáció, amikor megkülönböztetetten kezelik, csak mert nő. Az egyenjogúsági harcban a feminácik valahogy elfeledkeznek ezekről a dolgokról. De elég csak megnézni egy műszaki képzést, ahol 10% a nő a hallgatók között. Nem kell lefeküdnie egy női hallgatónak senkivel, hogy egy kicsit (vagy sokkal) könnyebben haladjon előre.
2020. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor az érdek belelép az adott kapcsolatban, és megszűnik a kapcsolat lelki tisztasága és még ha ezt hiszi némelyik, hogy ez működik, idő kérdése és egy okosabb, mélyebb érzésű férfi lelép tőlük.
2020. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Amikor munkahelyen egy nő vihog, meg dobálja a melleit, és így próbálja a pasikat maga mellé állítani.
2020. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak fantáziájában rendszeresen.
2020. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!