Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus a párom? Bővebben...

Nárcisztikus a párom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, rengeteg cikket olvastam az utóbbi időben a nárcisztikus emberekről és több pontban a párom véltem felfedezni. Nem tudom bennem van e a hiba. Több mint 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk. A kapcsolatunk elején minden csodás volt, ő odafigyelő volt, a kedvemben akart járni meglepett mindíg de az utóbbi időben.. mármárcsakhogy egy kedves szava alig van hozzám. Én sajnos jelenleg munkanélküli vagyok a korona miatt nehezen találok munkát pedig minden nap keresek, ő kemény fizikai munkát végez ezért kitaláltam mindennap kap tőlem 10 perc masszírozást amíg itthon vagyok, na abból már kicsikart 30percet,ha nekem fáj a hátam azt mondja majd megmasszírozza, én persze azonnal ugrok ha neki fáj, itthon mindent megcsinálok neki a kis ujját sem kell mozdítania, elé rakom az ételt stb, tehát magyarul a feneke fényesre van nyalva, én persze egy szál virágot nem kapok soha, eléggé hisztis tudok lenni de én azért utána elnézést kérek de ő bármi olyat tesz meg sem bánja még engem okol, bármi nézeteltérésünk van mindíg én vagyok a hibás és komolyan már már én is elhiszem azt és még én kérek bocsánatot pedig ő bántott meg. Nekem érettségim van, nem vagyok egy buta lány, ellenben ő a 8 általánost alig járta ki és rengetegszer lebutáz, pedig legbelül tudom hogy a nyomonba se ér, nem érzem hogy megbecsülne, hogy tisztelne. Tudom el kellene hagynom mert az önbecsülésem már a béka feneke alatt de szeretem őt. És nem értem miért bánik velem így van amikor nagyon jó vele, de úgy érzem én túl sokat adok bele és nem értem miért érdemlem ezt a bánás módot tőle.

2021. febr. 7. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Szia!Sok pasi ilyen mint a párod de ettől még nem lesz vki rögtön nárcisztikus.A nárciszta ettől sokkal rosszabb.Biztos rossz passzban van és stresszes lehet a munkája miatt vagy csak egyszerűen unja már a korona cirkuszt ami azért valljuk kihat nem kicsit az emberek hangulatára és nem túl jó irányba.
2021. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

"itthon mindent megcsinálok neki a kis ujját sem kell mozdítania, elé rakom az ételt stb, tehát magyarul a feneke fényesre van nyalva,"

Ha meg tudod indokolni, hogy ezek után mireföl rinyálsz, akkor talán segíteni is tudok.

Nem csak a párod hülye. Te is.

2021. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, azért mert annyira szeretem hogy a kedvében akarok járni és néha igazán jól esne hogy legalább egy száll virágot szakítson valahonnan nekem útközben?

Igen én hülye vagyok hogy állandóan csak én csak én mindíg csak én teszek érte és hagyom hogy ő meg ezt tegye velem.

2021. febr. 7. 17:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem. Nem mindenki szenved nárcisztikus személyiség zavarban aki egy büdös s.ggfej. Szerintem az alábbiak közül lehet valamelyik, vagy ezek kombinációja: 1, elmúlt a rózsaszín köd 2, elkényeztetted 3, fáradt, kimerült, stresszes xy miatt 4, tipik szexista hetero férfi aki a 20. századba ragadt 5, rosszul kommunikál, nem gondolja végig a tettei következményeit.


Ülj le vele és mondd el neki azt, amit nekünk leírtál. Ha megszeretnéd menteni a kapcsolatot, járhattok párterápiára. Vagy hagyd ott és keress olyan embert, aki megbecsül és segít a házimunkában.

2021. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos nem nárcisztikus, csak egy teljesen átlagos pasi. Mind ilyen.

Nagyon kevés kivétel van.

2021. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha leülök vele megbeszélni mi bánt engem, mi a bajom akkor elkezd hárítani hogy én nem hagyom őt béken, kötözködöm stb, és megsértődik és jön a pukkadás aztán hozzám se szól amíg nem megyek oda kibékülni..
2021. febr. 7. 18:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez érzelmi zsarolás, borderline abúzus. Párterápia vagy fuss.
2021. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi ezt látta otthon: "a nő csinál mindent" és náluk ez "természetessé vált".

Manapság laikusok körében ha bajuk van a másikkal, rögtön elkezdik bizonyos, többnyire bulvársajtóból összeolvasott ismeretek alapján diagnosztizálni. Manapság a sláger a "nárcisztikus személyiségzavar", a "pszichopata" stb...

2021. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja,#8-as igaz.Szerintem ez a pasi ilyen és kész.Ha nem jó akkor hagyni kell a francba vagy elfogadni ilyennek mert a szeretet az elfogadásról is szól többek között persze bizonyos határokon belül azért
2021. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Mindíg bízok benne hogy jobb lesz de már kezdek ráébredni az egészre és tiszta fejjel gondolkozni.
2021. febr. 7. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!