Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16-24 éves kor közötti srácok,...

16-24 éves kor közötti srácok, milyen nemű fodrászhoz mentek szívesebben?

Figyelt kérdés

fodrásznak készülők és férfi hajakra akarok specializálódni és kíváncsi lennék, mennyire lenne esélyem ilyen vendégkör kialakításra

kommentben írhattok kort is a szavazáson kívül!



2021. febr. 8. 17:25
A kérdező szavazást indított:
fiatalabb nő
fiatalabb férfi
idősebb nő
idősebb férfi
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Állandó fodrászom van, aki egy fiatal férfi. Meg vagyok elégedve a munkájával, ezért járok hozzá vissza.

Régebben egy idősebb nőhöz jártam, de attól, hogy idős volt, jól divatosan vágta ő is a hajamat, de már egyáltalán nem vállal ilyesmit, azért kellett keresnem másikat. 22F

2021. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
22f vagyok. Nekem meg nők vágják a hajamat.
2021. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem érdekel a fodrász neme. Netes értékelések alapján választottam az új fodrászomat is most szeptemberben, nem nem és kor alapján. Ha egy 20 éves srác lett volna a város legjobban értékelt (és megfizethető) fodrásza, akkor hozzá mentem volna, de egy 40-es éveiben járó nőre esett a választásom. Előtte egy szintén 40 körüli férfihez jártam, akihez egyszer beültem random a szalonban, mert szabad volt és onnantól 3 évig állandó fodrászom maradt, mert elégedett voltam a munkájával.


24/F

2021. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!