Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25-45 közötti nők! Észre...

25-45 közötti nők! Észre szoktátok venni a csupán csak ilyen formákat? (Úgy, hogy a férfin van ruha; például sétál az utcán, vagy mikor az illető megérkezik egy társaságba?) Fényképek lent!

Figyelt kérdés

Vagy ez a mai korban már édes kevés, férfiasabb/barbarisztikusabb testek észrevehetőbbek csupán számotokra a ruházat alatt?


[link]


[link]


[link]


[link]


Itt most nem a kidolgozottság, nem a szálkásság a fontos, hanem az izomzat/izomtömeg észrevehetősége. Mivel ezen férfiak esetében az nem tűnik soknak.



2021. jan. 8. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem kell 130 kilós izomkolosszusnak lenni, hogy feltűnjön, hogy valaki karban tartja a testét. Elég egy feszülősebb póló, szűkebb nadrág. Sőt, az ezeknél izmosabbakat én már nem is szeretem.
2021. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Neked segítségre van szükséged.
2021. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, tavasszal màr kilatszik a bicepsz a rovidujjù polobol
2021. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már sok, így igen, észre veszem.
2021. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez alak már nekem is sok, egyáltalán nem tetszik.

25/N

2021. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy édeskevés, nekem ez már a legfelső határán van annak, amit még vonzónak tudok találni.

37N

2021. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akik azt írták nekik ez sok: miért van a valóságban a többség (a most itt a gyakorin olvashatókkal éles ellentétben) mégis az ilyen formákért (lásd lent) oda? Valahogy ezeket (lent) mintha sokkal jobban megnéznék.


Nem kötekedem, csupán érdekel mi valójában az igazság. (És ehhez a lenti példa-formához már sajnos kellenek a kemikáliák, szükségesek az anabolikus szteroidok; tehát szép nagy megnézett izomtömeg plusz, de ezért cserébe egészség mínusz.)


[link]

2021. jan. 8. 16:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszem.És?Kidolgozott a testük,de ettől senki se fog hanyatt vágódni.
2021. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ruha alatt pedig ezt (link lent) értettem, ez alatt a fenti három képen látható férfi bicepsze nem látható.

(Tehát nem az alsó, nem a negyedik, hanem a felső három forma.)


[link]

2021. jan. 8. 16:20
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem attól veszek észre egy hapsit az utcán, vagy ha belép a szobába, hogy mennyi izom van rajta, hanem milyen a kisugárzása, férfias-e a járása stb. A kigyúrtak nagyrészt úgy sétálnak mint egy csámpás galamb, inkább röhögnivaló, mint férfias. Talán a legfelső fotó az ami még normálisan, természetesen néz ki. Amúgy meg tökmindegy mennyi izom feszül a póló alatt, ha a két szót se lehet beszélni vele, olyan hülye.

A férjem amúgy kimondottan mackós, de nagyon jóképű, amikor megláttam egyből megtetszett, a testalkata meg pont nem érdekel. Majd lefogy ha akar, de nekem így is jó. Pedig előtte aktívan sportoló, jó testű hapikkal jártam, meg amúgy én se vagyok egy bányarém.

Amúgy biztos vannak nők akiknek nagyon fontosak az izmok, nekik gondolom a fenti fotók már kevesek.


31

2021. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!