Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar mindenki olyan...

Miért akar mindenki olyan menő lenni mint én?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok mindenki ámul. Bármilyen poént mondok mindenki nevet rajta, egyszerűen bármit csinálok mindenki isteníti. Most néhányan próbálnak utánozni de nem megy nekik, nem neveteknek a poénjaikon stb. Engem viszont idegesítenek, hogy miért próbálnak menőzni. Mit tegyek?

16/F



2021. febr. 8. 17:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem írom le miért vagy ilyen, mert nem fogod felfogni.


Hatalmas az egod, 1-2 év múlva hatalmas pofáraesés lesz a vége.

2021. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
2021. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem menő vagy csak egoista, vagy simán troll :D
2021. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%

Mert olyan menő nem lehet mindenki; mint én. :) De viszont te lehetsz a második. :):) :) Úgyhogy inkább téged utánoznak; mert azt talán eggyel könnyebb. :)

:)


Egyébként sok ember fáradt; vagy lusta megélni a saját személyiségét; vagy annyira szorgos mástekintetben; hogy elnyomja a saját személyiségét; és inkább keres valakit , akit ő csodál, ha azt akarja,hogy őt is csodálják; mert kicsi az önbizalma, önértékelése.

2021. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán csak nagy az egód. Az olyan srácok mint te középsuli végére vagy középsuli után 1-2 évvel úgy kiégnek és kilöki őket a társadalom mint a büdös sz*rt.


Ajánlom, hogy vegyél egy könyvet az érzelmi intelligenciáról, hogy TUDJ magadon változtatni, mert ez felér egy önpusztítással is.


Miért pont könyvet és miért pont érzelmi intelligenciáról? Helyre rakja a fejedben a dolgokat és nem fogod ezt gondolni magadról.


Ha nem találsz ilyen könyvet akkor írj nekem itt GYK-n és ajánlok pár könyvet egyből ;)

2021. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

#15

Szerinted tud olvasni? Olyan ostoba, mint egy marék hangya. Aki ennyire el van szállva magától, az nem lehet értelmes ember. Aki értelmes, az tud a hibáiról.

2021. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mázlim volt anno, mert baromi jó volt az osztályközösségünk, mindenki jóban volt mindenkivel.

Amikor 9.-ben megjelet egy ilyen "menőgyerek" és azzal próbált meg feljebb lépni, hogy beleállt a "nyomikba", nem tette zsebre amit kapott az osztálytól.


Érdekes módon utána próbált volna barátkozni, de nem nagyon ment.

Az ilyen emberek általában önbizalomhiányos kis majmok, akik azt hiszik, hogy a nagy hangjukkal meg mások szekálásával tudják kompenzálni azt, hogy valójában milyen nyomik.


Sok helyen van úgy, hogy a gyengébbek bedőlnek neki és elkezdenek nyalizni, mert általában az lesz a tásraság középpontja, aki a legjobban ordít és őt követik a szerencsétlenek, mert úgy érzik, hogy akkor ők is tartoznak valamilyen társasághoz.


De ez nem mindenhol jön be, a legtöbb helyen az ilyet lenyomják. Ezért egyet kell értenem a többiekkel, miszerint élvezd ki azt a pár évet amíg tart, mert ha elkezdesz dolgozni, ott hamar kicsinálnak a stílusod miatt.

2021. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a valóságban. :D


[link]

2021. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Látom mennyire irigy itt sok ember rám. Ez is csak engem bizonyit, hogy én sokal jobb vagyok és sokal jobb leszek mint ti. Már most több haverom van mint nektek öszesen. Látom savanyu a szölö mert ti is a nyommerek voltatok akik próbáltak menők lenni.
2021. febr. 9. 11:46
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el... :D
2021. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!