Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar mindenki népszerű...

Miért akar mindenki népszerű és menő lenni?

Figyelt kérdés
Sokan a pártalálásra fogják de a lányok 99%át nem érdekli hogy menő vagy vagy sem. De a témára térve mindenki akivel jóban vagyok valamiért menő akar lenni, eljárnak bulizni, isznak meg minden, mintha csak úgy tudnának boldogok lenni. Gólyatáborban is mindenki arra törekedett, hogy a menőkkel jóban legyen. Én vagyok az egyetlen ember akit ez hidegen hagy? Mert szerintem boldog ettől biztosan nem leszel. Miért hiszi mindenki azt hogy ez a boldogság kulcsa?
2016. ápr. 17. 20:04
 1/6 anonim válasza:
Mert ebben a korban ez a normális. Ez mindig is így volt (modern kultúránk kialakulásától számítva), hogy tinédzser korban minél coolabb szeretett volna lenni az ember fia/lánya. Idővel megváltozik bennük az értékrend. Persze ez csak a 95%-ára vonatkozik, ott van a 'vagy nem' lehetőség is, és felszínes pöcörők (csak mert csúnyább szót nem engedett)/plázacicák lesznek, de hosszútávon ez sem egy kifizetődő dolog és pofára esnek.
2016. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok az lenni. Valószínűleg pont ezért nincsenek barátaim, de akkor már inkább egyedül maradok, minthogy olyanná váljak, mint ők.
2016. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bit123bit ***** válasza:
100%
Mert ilyen a világ, de vannak kivételek is. Én például egyáltalán nem akarok menő vagy olyan nagyon népszerű lenni hogy ismerjen a fél világ xD Már csak azért is mert ennek több hátránya lenne mint előnye.
2016. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Csak az amerikai filmekben vannak olyanok hogy "menők", a való életben csak magukat annak képzelő emberek vannak, akik aztán kierőszakolják hogy mindenki annak lássa őket, mert azt hiszik számít. Én szerintem akkor vagy boldog, ha olyan emberekkel vagy körülvéve akikkel jól érzed magad, nem a "menőkkel".
2016. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik,azt képzelik hogy a menőzés meg a nagyzolás jó dolog,és ők attól boldogok. Pedig nem. Egy ideig talán boldogok valamennyire mert körbe ugrálja őket mindenki,még mert kicsivel több van neki mint előtte. De jól látod ez nem a boldogság. Az ilyen ember még sem tudja mondani mi a boldogság vagy hogy őt magát mi teszi boldoggá. Ez a menőség is egy múló állapot. Utána majd le sem sz.rják és akkor egyedül marad. Szánalmasak az ilyen emberek nem pedig irigyelni valók.
2016. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Mindig is úgy voltam vele hogy az a menő hogyha az ember azt csinál amit szeretne anélkül hogy bárkihez és bármihez alkalmaszkodnia kéne. Gondoljatok bele mennyi képregényhőst ismertünk gyerekkorunkból akiket a környezetük nem fogadott el, mégis mi olyanok akartunk lenni, mert szabadon jól érezték magukat miközben élményeket szereztek. Engem sokszor hülyének néznek az ötleteimmel amíg meg nem valósítottam őket. Volt amikor kaptam egy rakat párnát (apám konténerrel hozta mert ki lettek dobva) és a suliba vittem 30-50 darabot, majd az udvaron szabad párnacsatát rendeztünk (igazgatói intő). Tipikusan ezek a menő csávók voltak azok akik inkább kimaradtak a buliból. Mindenki más jól tudta magát érezni. Simán megérte.

Régi jó középsulis évek.

2016. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!